Лікування алкоголізму в Житомирі

Відчайдушні пошуки підходящого центру лікування алкоголізму в Житомирі можуть бути дійсно виснажливими. Якщо ваші пошуки вийшли за межі міста, вам слід звернути увагу на медичний психотерапевтичний центр лікаря Василенко. Сюди приїжджають лікуватись від залежності з усіх куточків країни.

Лікування алкоголізму в Житомирі

Центр лікування залежностей лікаря Василенко працює вже 25 років і за цей час залежності позбулись більше 6000 пацієнтів. Комфортне перебування разом із близькою супроводжуючою людиною в окремій палаті, дружня та тепла емоційна атмосфера та комплексний підхід до лікування алкоголізму є політикою центру.

Курс лікування алкоголізму складається з наступних етапів:

  1. Детоксикація.
  2. Лікування фізичної залежності.
  3. Відновлення організму.
  4. Лікування психічної залежності.
  5. Кодування/підшивка.
  6. Продовження лікування в домашніх умовах в онлайн кабінеті.

В лікуванні використовуються як новітні європейські методи, так і східні практики, також багато місця займає унікальна запатентована методика «лікуванням смертю».

Серед задач лікування є очищення організму, налагодження його роботи, нормалізування сну, полегшення болісних симптомів, індивідуальна та групова робота з клінічними психологами та психотерапевтами, осмислення причини зловживання алкоголем та планування методів боротьби з бажанням випити.

Кодування від алкоголізму в Житомирі

Другим, але не менш важливим завданням фахівців центру Василенко є знищення «алкоголічного Я» у свідомості пацієнтів. Це відбувається на сеансах стрес шокової терапії.

Під час цих сеансів у підсвідомість алкоголіків закладається смертельний страх перед алкоголем, масивне сугестивне навіювання закладає домінанту «алкоголь-смерть». Найменше згадування алкоголю викликатиме у пацієнта відразу аж до нудоти. Це є так зване психічне кодування від алкоголізму.

Активно застосовується метод «якоря» та «петлі».

Також доступне медикаментозне кодування від алкоголю. Наприкінці курсу за бажанням пацієнта, його можуть підшити розробленою полівалентною сироваткою на певний час від 1 до 3 років.

Підшивання від алкоголізму слугує гарантією кодування.

Вартість лікування алкоголізму в Житомирі

Вартість лікування алкоголізму в Житомирі нічим не відрізняється від інших міст України. Тут є як недорогі послуги так і платні приватні заклади.

Але слід брати до уваги, що дійсно якісне лікування, яке буде мати довгостроковий ефект повинне бути комплексним. Виведення з запою та швидке одноразове кодування або не діють, або дуже недовготривалі. Адже без допомоги психологів та психотерапевтів людина може знов зіштовхнутись з тригерами, які спричиняли вживання, та зірватись.

Якщо вас цікавить лікування у Центрі лікаря Василенко, зателефонуйте нам за номером +38 (063) 401-57-01, та отримайте безкоштовну консультацію.

Відгуки про лікування алкоголізму в Житомирі

Мати нашого пацієнта ділиться враженнями від перебування на лікуванні алкоголізму. У чому секрет успіху одужання від алкогольної залежності?