Вживання наркотиків під час вагітності

Наркотики під час вагітності

Вживання наркотиків під час вагітності дуже небезпечно як для майбутньої матері, так і для плоду. Якщо жінка дізналася про вагітність раптово під час активного вживання наркотиків, високий ризик викидня, а так само ускладнень під час вагітності для організму жінки.

наркотики при вагітності

Вживання наркотиків в період першого триместру скоріше всього спровокують викидень або трансформації у плода, у вагітної жінки може початися кровотеча. Під час вагітності слід негайно відмовитися від вживання наркотиків і знаходитися під цілодобовим наглядом лікарів.

Ломка під час вагітності

Якщо ви дізналися про вагітність під час вживання наркотиків і прийняли рішення народити дитину вам необхідно кинути вживати наркотики і проконсультуватися з фахівцями медичного центру доктора Василенко.

Перше з чим зіткнеться вагітна жінка – ломка від наркотиків. У період абстинентного синдрому краще перебувати під наглядом лікарів. Детоксикація або УБОД допоможе вивести токсичні речовини з організму, після чого команда кваліфікованих фахівців підбере курс лікування наркоманії під час вагітності.

Ризик для плоду

Ризик для плоду під час вживання наркотиків дуже великий. Він зростає в тому випадку, якщо вагітна жінка продовжує вживати наркотики. Деформації плоду внутрішньоутробно можуть призвести до серйозних наслідків у майбутньому у вигляді інвалідності, захворювань, розумової відсталості.

вплив наркотиків на дитину

Щоб уникнути ризику викидня, а також народження хворої дитини вам необхідно кинути вживати наркотики і пройти повне обстеження організму під час вагітності. Фахівці допоможуть виявити можливі ризики і запобігти їх. Якщо у вас немає можливості звернутися в медичний центр доктора Василенко ви можете скористатися послугою виїзду лікаря-нарколога на дом.

Лікування наркоманії під час вагітності

Лікування наркоманії під час вагітності має проходити під цілодобовим спостереженням фахівців, щоб уникнути ризику для матері і плода. Курс лікування починається з повного медичного обстеження стану вагітної жінки. Після чого команда фахівців складе індивідуальний план лікування наркоманії під час вагітності.

В деяких випадках наслідки вживання для плоду можуть бути незворотними, і лікарі допоможуть вам відмовитися від вживання наркотиків назавжди. Якщо ви вчасно зверніться за допомогою, у вас буде шанс народити здорову дитину і позбутися наркотичної залежності.