Лікування наркоманіі в домашніх умовах

Вилікувати наркомана вдома

Спробувати вилікувати наркомана вдома можна. Багато батьків, коли дізнаються, що дитина вживає наркотики, не звертаються за допомогою до фахівців, а намагаються вилікувати наркомана вдома. Це відбувається тому, що в більшості випадків родичі думають, що залежність – це проблема сили волі. Це помилкова думка.

вилікувати наркомана вдома

Що робити батькам наркомана? Пам’ятка для батьків допоможе уникнути помилок, подолати заперечення, і звернутися за допомогою до фахівців. Чим раніше ви помітите ознаки вживання наркотиків, тим більше шансів уникнути наркотичної ломки та інших наслідків вживання наркотиків.

Лікування наркоманії вдома

Лікування наркоманії вдома – це в першу чергу пошук таблеток від ломки, щоб наркоман не відчував біль у період абстинентного синдрому. Самолікування в багатьох випадках не приносить результат. Тому що вживання аптечних наркотиків: седативних і знеболюючих препаратів може мати непередбачуваний ефект і погіршити стан наркомана.

Позбутися від наркоманії в домашніх умовах можна викликавши лікаря-нарколога на дом. Фахівець з хімічної залежності проведе тести на вживання наркотиків, визначить стадію залежності і проведе ряд процедур, щоб вивести токсичні речовини з організму. В першу чергу наркоман потребує детоксикації. У разі вживання небезпечних наркотиків може знадобитися УБОД.

Як допомогти наркоману

Щоб допомогти наркоману ви повинні переконати його пройти лікування. Якщо наркоман заперечує залежність, зверніть увагу на ознаки наркоманії. Найочевидніша з них – це ломка від наркотиків. У періоди відмови від вживання наркотиків людина відчуває абстинентний синдром і щоб допомогти їй ви повинні викликати лікаря-нарколога на дом.

лікування наркоманії вдома

Якщо наркоман переконує вас у тому, що він може контролювати вживання наркотиків або кинути вживати наркотики самостійно – не дозволяйте йому маніпулювати вами. Якщо у вас не виходить змусити наркомана пройти лікування, і ви шукайте примусове лікування наркоманії – це не вихід із ситуації. Допомогти наркоману можна, при його добровільному бажанні відмовитися від наркотиків назавжди.

Лікування наркоманії в домашніх умовах

Лікування наркоманії в домашніх умовах – це не професійна допомога, а самолікування. В такому випадку у вас не вийде досягти довгострокового результату. В деяких випадках це може допомогти тимчасово утриматися від вживання, але із-за того що є психологічна залежність від ПАР наркоман не зможе кинути вживати.

Щоб позбутися від наркоманії ви повинні відповідально підійти до вибору реабілітаційного центру. У медичному центрі доктора Василенко працюють професіонали, які допоможуть не тільки зняти ломку від наркотиків, але і повністю усунути психологічние бажання вживати.