Лікування наркоманії в Херсоні

Наркологічна клініка Василенко більше 25 років спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної і нехімічної залежностей.

Лікування наркоманії в Херсоні

Персонал клініки доктора Василенко розробляє для кожного пацієнта комплексну, а також індивідуальну лікувальну програму, завдяки якій забезпечується відновлення організму.

Терапія наркотичної залежності включає в себе:

 • Медикаментозну дезинтоксикацію організму за допомогою хімічних, фізичних і біологічних методів (лімфодренаж, акупунктура, п’явки, озонотерапія, зняття больового синдрому, нормалізація сну і т.д.);
 • Психологічний реабілітаційний курс лікування наркоманії, спрямований на формування усвідомленої відмови наркомана від наркотиків і гарантію багаторічної ремісії.

Тривалість лікування становить 3-6 тижнів. Для підтримки зворотного зв’язку пацієнтів з лікарями центру було створено онлайн кабінет. Він дає можливість в будь-який момент повторювати всі сеанси будинку.

Етапи лікування наркоманії в центрі доктора Василенко

Для ефективного лікування важкої наркотичної залежності мало простого медикаментозного лікування.

Щоб позбавиться від цього захворювання назавжди, необхідно зрозуміти причини, які спонукають людину до прийому наркотиків, і замінити деструктивні програми в її свідомості на нові, створюючі.

Основні етапи лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко включають в себе:

 1. Лікування фізичної залежності – зняття абстинентного синдрому, відновлення організму, нормалізація сну;
 2. Лікування психічної залежності – знищення «наркоманського Я», пам’яті про «кайф» і «прихід». Складається з:
  • Індивідуальних і групових занять з психологами і психотерапевтами;
  • Сеанси холотропного дихання для успішного входження в особливий гіпнотичний стан;
  • Щоденних сеансів супер-стрес-шокової терапії (гіпнотична техніка, за допомогою якої хворий забуває відчуття задоволення від наркотику);
  • гіпнотичного методу «Петлі і якоря», періодично застосовуваного лікарями, допомагає закріпити позитивний результат.

Супроводжуючі хворих не залишаються без уваги фахівців. Цим людям теж потрібна підтримка психологів. На заняттях по лікуванню співзалежності їм допомагають налагодити стосунки з наркоманом, вибудувати правильну тактику поведінки і т.п.

Також в клініці доктора Василенко в лікуванні наркоманії застосовується методика «провокації». Вона виконується в кінці курсу лікування після кодування-підшивки. Суть її полягає в наступному: пацієнтові в умовах інтенсивної терапії вводять речовину, аналогічну наркотику, який вживав пацієнт. Потім у нього починається реакція, яка буде у нього поза клінікою в умовах застосування наркотику. Відчуваючи справжню агонію і муки смерті, він назавжди запам’ятовує свої страждання. Таким чином страх перед наркотиком стає ще більшим і відчутним фізично. Дана процедура виконується тільки за бажанням пацієнта, так як вимагає суворого контролю лікарів і умов інтенсивної терапії.

Всі необхідні документи клініки, що підтверджують кваліфікацію лікарів, ви можете переглянути на сайті центру.

Вартість лікування

Повна вартість лікування залежить від багатьох факторів, до уваги береться стан пацієнта на момент початку терапії, необхідні процедури, які включаються в програму лікування, додаткові послуги, які пацієнт може вибирати сам.

Якщо ви хочете знати приблизну вартість і терміни, телефонуйте за тел. +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії

Наркологічний центр доктора Василенко працює з пацієнтами з Херсона на будь-якій стадії хвороби.

Багаторічний досвід наших фахівців дає клієнтам центру можливість повернутися до здорового життя, вільного від наркотиків.

Лікарі клініки підтримують зворотний зв’язок з усіма пролікованими клієнтами. Їх відгуки про лікування, а також відео відгуки пацієнтів клініки, які вже успішно вилікувалися від своєї залежності, ви можете подивитися на нашому сайті.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання