Куди звертатися, якщо дитина вживає наркотики

Інформація для батьків

Батьки, у яких є підозри, що дитина вживає наркотики, повинні звертатися за допомогою в наркологічний центр. Перш за все ви повинні переконатися, що ваша дитина-наркоман. Зробити це можна, купивши тест на наркотики в аптеці. Ще один ефективний метод – звернути увагу на ознаки наркоманії на обличчі.

підліткова наркоманія

Якщо дитина заперечує залежність, але її поведінка і зовнішній вигляд змінилися – швидше всього вона вживає наркотики, але намагається це приховати. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з пам’яткою батькам наркомана, щоб уникнути помилок у спілкуванні з дитиною, яка вживає наркотики.

Як змусити дитину пройти тест на наркотики

У більшості випадків підлітки, які вживають наркотики будуть говорити вам, що у них немає залежності, що це було один раз, що вони контролюють вживання наркотиків і що немає приводів хвилюватися. Ваша дитина буде обіцяти вам, що більше ніколи не буде вживати наркотики, але насправді вона не зможе впоратися з проблемою самостійно, тому що залежність розвивається після першої дози.

Щоб змусити дитину пройти тест на наркотики ви повинні купити тест на наркотики і підібрати момент, коли ваша дитина буде готова до діалогу. Життя наркомана – це пошук грошей на наркотики і його вживання, після чого настає ломка від наркотиків і людина знаходиться у відчаї. Це найкращий момент, щоб спробувати переконати наркомана лікуватися.

Куди звертатися, якщо дитина наркоман

Як діяти, якщо ваші побоювання підтвердилися і ви впевнені в тому, що ваша дитина вживає наркотики? Багато батьків шукають вихід за допомогою форумів про лікування наркоманії, але довіряти неперевіреним реабілітаційним центрам з сумнівною репутацією не можна, коли йдеться про життя дитини.

моя дитина вживає наркотики

Довіряйте життя своєї дитини професіоналам. У медичному центрі Василенко працюють кваліфіковані фахівці з 25-ти річним досвідом роботи у сфері лікування наркоманії. Після огляду лікаря-нарколога ваша дитина отримає допомогу психологів, а ви отримаєте допомогу сімейного психолога і зможете позбутися від проблеми наркоманії.

Як вилікувати дитину наркомана

Щоб назавжди вилікувати наркомана від залежності знадобитися пройти курс реабілітації, який починається з детоксикації. Лікарі проведуть комплексне обстеження організму і психологічного стану вашої дитини, щоб визначити ту шкоду, яку наркотик заподіяв його організму і психіці.

Після чого буде складена індивідуальна програма відновлення організму і психіки після вживання наркотиків. Унікальні та ефективні методи, які ми успішно застосовуємо на практиці, допомогли відмовитися від вживання наркотиків багатьом людям, у тому числі підліткам. Проблема не терпить зволікання, якщо ваша дитина наркоман!