Лікування наркоманії в Ужгороді

Наркоманія – це патологічний, хворобливий стан, від стану наркотичної залежності складно позбутися самостійно.

Лікування наркозалежності в Ужгороді проходить в стаціонарі і амбулаторно. Спочатку пацієнт поступає в стаціонар, після виписки проходить амбулаторне лікування, яке допомагає зберегти досягнуті результати.

Лікуванням наркозалежності в Ужгороді займається наркологічний диспансер, свої послуги пропонують різні медичні центри з інших міст, антинаркотична міжнародна асоціація. Який метод лікування вибрати, вирішує хворий, виходячи зі своїх матеріальних можливостей.

Лікування наркоманії в Ужгороді

Найбільш ефективне лікування можна отримати, якщо змінити місце проживання, розірвати старі зв’язки.

Не можна домогтися гарних результатів, якщо хворий не хоче лікуватися. Наркозалежний повинен самостійно прийняти рішення про початок лікування, разом з родичами вибрати найбільш підходящу по ціновій політиці клініку.

Центр Василенко приймає на лікування пацієнтів з інших міст, лікарі центру індивідуально підходять до кожного пацієнта.

Процес лікування від наркозалежності включає ефективні методи, які перевірені роками лікування пацієнтів:

 • Детоксикація. Хворому призначають різні процедури, які допомагають очистити організм від наркотичної інтоксикації – форсований діурез, кисневі маски, очисні клізми та інші процедури.
 • Симптоматична терапія. Допомагає хворому пережити синдром відміни, покращує стан психіки, стан внутрішніх органів.
 • Зняття патологічної залежності від наркотиків. Лікування включає апаратну терапію, медикаментозну терапію, в тому числі препарати для запобігання депресії, для поліпшення сну, настрою.
 • Сеанси гіпнозу, робота з психологом, психотерапевтом. Застосовують методи кодування від наркотиків за допомогою гіпнозу, унікального методу стрес шокової терапії.
 • Метод підшивки. Під шкіру підшивається капсула з препаратом, при порушенні заборони прийому наркотиків препарат викликає різні побічні дії, що супроводжуються сильним болем, розладами. Самопочуття наркозалежного різко погіршується.
 • Заключний етап лікування – це реабілітація, яка може проходити тривалий час. На цьому етапі хворому потрібна допомога психолога, підтримуюча медикаментозна терапія, фізіотерапія, пацієнту пропонують онлайн терапію, якою можна користуватися і в себе вдома. Ця терапія повністю продовжує психічне кодування методом, який використовується в центрі.

Вартість лікування наркоманії в Ужгороді

Лікування наркозалежності в Ужгороді – процес тривалий. Пацієнт знаходиться в стаціонарі, хворому призначають різні процедури, медикаментозну терапію, фізіотерапевтичні процедури, лікування супутніх захворювань, психологічну допомогу – це складова частина вартості лікування.

Пацієнти можуть попередньо розрахувати вартість лікування в центрі Василенко, отримати консультацію по телефону: +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії в Ужгороді

Відгук супроводжуючої особи пацієнта центру Василенко про лікування наркозалежності від пігулок:

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання