Лікування алкоголізму в Миколаєві

Медичний центр лікаря Василенко є одним з небагатьох медичних установ України, який надає гарантовану можливість позбутися алкогольної залежності.

Використовуючи сучасні методи лікування алкоголізму, фахівці клініки домагаються позитивного успіху в найкоротші терміни.

Лікування алкоголізму в Миколаєві

Програма лікування від алкогольної залежності складається індивідуально для кожного пацієнта, що дозволяє враховувати всі особливості даного випадку захворювання і організму хворого.

Наш результат за 25 років безперервної роботи налічує більше 6000 вилікуваних пацієнтів.

Багато хто звертається до нас за допомогою з інших країн: США, Бельгія, Росія.

Центр має сучасний стаціонар, в якому пацієнти можуть відчувати себе затишно і комфортно протягом усього курсу лікування.

Всі процедури проходять тільки за згодою пацієнта. Тут людину не ізолюють, вона може спілкуватися з сім’єю.

Госпіталізація в клініку повністю добровільна. Більш детально про лікування алкоголізму в Миколаєві, і про центр ви можете дізнатися на нашому офіційному сайті.

Безкоштовна консультація по телефону +38 (063) 401-57-01.

Кодування від алкоголізму в Миколаєві

Для пацієнтів з Миколаєва в медичному центрі лікаряа Василенко використовують як психотерапевтичні, так і фармакологічні методи кодування від алкоголізму.

У процесі кодування у пацієнта повністю усувається психічна залежність від алкоголізму.

Особливо хочеться відзначити унікальну методику, яка застосовується тільки в медичному центрі доктора Василенко – це якірний гіпноз. Він заснований на створенні певних умовно-рефлекторних зв’язків між діями залежної людини і деякими зовнішніми подразниками.

При медикаментозному кодуванні застосовуються спеціальні препарати, які містять хімічні речовини, несумісні з етилем.

В умовах клініки можна закодувати алкоголіка навіть при хронічній формі алкоголізму.

Кодування від алкоголізму в Миколаєві стало більш реальним і доступним завдяки роботі фахівців центру доктора Василенко.

Вартість лікування і кодування від алкоголізму

Всі пацієнти медичного центру Василенко отримують кваліфіковану й ефективну допомогу, а результат завжди позитивний.

Програма підбирається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи стаж вживання і стадію алкоголізму. Тому вартість лікування варіюється від пацієнта до пацієнта.

Відгуки про лікування алкоголізму

За багаторічну роботу центр Василенко допоміг багатьом людям, що страждають від алкоголізму, отримати нове життя і назавжди позбутися від цього важкого захворювання.

Персонал клініки підтримує зв’язок з усіма пацієнтами клініки.

На сайті центру ви можете знайти відгуки про лікування, а також подивитися відео, в яких колишні алкоголіки розповідають про свою проблему і діляться своїм досвідом лікування в нашій клініці.

У наркологічному центрі Василенко ви дійсно зможете отримати якісні послуги для лікування залежності на будь-якій стадії, а також відновлювальні заходи для закріплення результату.

Не пропустіть свій шанс. Ви можете безкоштовно отримати консультацію по тел. +38 (063) 401-57-01.