Лікування наркоманії в Кривому Розі

Наркоманія – це важке захворювання душі і тіла. Боротьба з наркотичною залежністю вимагає планомірного і комплексного підходу. Самостійно цей тернистий шлях часом пройти дуже важко, а іноді – неможливо.

Якщо Ви віддаєте собі звіт в тому, що хворі і потрібна професійна допомога, то медичний центр Василенко – ідеальне рішення.

Лікування наркоманії в Кривому Розі

Протягом 29 років центр добровільно приймає пацієнтів з усього світу, допомагаючи їм позбутися психологічної залежності і повернутися до повноцінного і тверезого способу життя.

Персонал клініки – це провідні фахівці в своїй області, визнані експерти.

Етапи лікування наркотичної залежності

Тактика боротьби з залежністю в наркологічному центрі індивідуальна для кожного пацієнта з Кривого Рогу.

Іноді на початку лікування пацієнтові необхідна допомога в медикаментозному усуненні болісних проявів ломки, і вона виявляється в повному обсязі.

Потім фахівці в наркологічному центрі допомагають залежному пацієнтові адаптуватися до нової обстановки і налаштуватися на правильне сприйняття лікування.

Програма лікування проходить в два етапи:

 • Позбавлення від фізичної залежності за допомогою методик щодо нормалізації сну, відновлення втрачених функцій організму;
 • Позбавлення від психічної залежності за допомогою найбільш ефективних методів терапії: холотропного дихання, стрес-шокової терапії, гіпнотичних методик, сеансів психотерапевтичної допомоги.

У нашому центрі немає насильства. Всі етапи лікування проводяться в дружній і довірчій обстановці. Близькі та рідні також оточені турботою і підтримкою.

Вартість лікування наркоманії

Наша клініка пропонує пацієнтам оптимальне співвідношення ціна-якість плюс високий рівень обслуговування і комфорту.

Вартість лікування залежить від тяжкості та стадії наркозалежності і в індивідуальному порядку визначається для пацієнта. Також в неї включено харчування та перебування в центрі.

Тривалість терапії

Лікування наркоманів з Кривого Рогу триває, в середньому, від 3 до 6 тижнів.

Весь цей період фахівці і консультанти центру Василенко підтримують і контролюють процес адаптації людини до нових для неї умов тверезого життя.

Після закінчення курсу ми продовжуємо підтримувати наших пацієнтів – психологічне консультування, групи, семінари, тренінги.

У цей період важливе значення має підготовленість членів сім’ї залежної людини, які паралельно проходять освітні заходи за програмою.

Відгуки про лікування наркоманії

Основна мета медичного центру доктора Василенко – це безпечне, безболісне і усвідомлене повернення пацієнтів клініки до тверезого, адекватного і здорового життя.

За 29 років роботи центру було успішно проліковано близько 5000 пацієнтів. Багато з них залишають свої Відео відгуки на нашому сайті, в яких діляться своїми переживаннями і успіхами.

Всі відгуки про лікування ми постаралися зібрати для вас з метою зробити вашу реабілітацію найбільш комфортною і ефективною.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання