Наркоманія в Кривому Розі

Жителі Кривого Рогу давно зіткнулися з проблемою наркоманії. Жіноча наркоманія, підліткова наркоманія – все це призводить до деградації населення, збільшення кількості суїцидів та смертей від передозування наркотиками та інших наслідків наркоманії.

підліток та наркотики

Справжня епідемія наркоманії в Кривому Розі наражає на небезпеку кожного жителя міста. Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків у свою близьку людину – звертайтеся за допомогою до фахівців.

Як кинути вживати наркотики

Багато наркоманів намагаються кинути вживати наркотики вдома без допомоги фахівців.

підліткова наркоманія

За допомогою аптечних седативних і знеболюючих препаратів люди намагаються зняти ломку, замінюють один наркотик іншим, в надії знизити дозування, або починають вживати алкоголь у великих кількостях, думаючи, що це допоможе позбутися від наркоманії.

Але на жаль такі способи самолікування можуть тільки погіршити ситуацію. Без допомоги фахівців кинути вживати наркотики неможливо.

Нарколог Кривий Ріг

Якщо ви зіткнулися з передозуванням або хочете зняти ломку від наркотиків, вам необхідно звернутися до нарколога.

лікар нарколог

Лікар-нарколог медичного центру Василенко підбере для вас медикаментозну терапію, яка допоможе позбутися від фізичних наслідків вживання наркотиків.

У деяких випадках, наприклад при вживанні важких наркотиків, може знадобиться УБОД – цей метод підходить тим, хто відчуває сильну ломку від героїну, метадону або макової насіння.

Реабілітація

Реабілітація це комплекс процедур, які спрямовані на поетапне відновлення фізичного та психологічного стану людини.

реабілітація наркоманів

Курс реабілітації так само включає в себе сімейні консультації, роботу з психологом і психіатром, групові сесії і гипнотерапию.

Залежно від тривалості стажу вживання наркотиків, ступеня руйнування організму і психіки, стану людини на момент звернення за допомогою, його мотивації на відмову від вживання залежатиме результат реабілітації.

Як переконати наркомана лікуватися

Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків у людини, але вона заперечує проблему і відмовляється від лікування, вам знадобиться допомога мотиваційної команди медичного центру Василенко.

як умовити наркомана лікуватися

За допомогою психотерапевтичних заходів психолог допоможе наркоману усвідомити свою проблему і добровільно прийняти рішення пройти курс лікування наркоманії в стаціонарі.

Коли людина бере на себе відповідальність за своє життя і хоче відмовитися від вживання наркотиків – фахівці нададуть їй всебічну допомогу і психологічну підтримку протягом курсу лікування наркоманії в Кривому Розі.