Лікування алкоголізму в Хмельницькому

Лікування та реабілітація алкогольної залежності в місті Хмельницький залежить від ряду факторів. Необхідно зважити ступінь та довгостроковість хвороби.

Деякі випадки потребують лише амбулаторного втручання, коли можна проводити домашнє лікування. Інші потребують стаціонарного перебування в реабілітаційному закладі.

Лікування алкоголізму в Хмельницькому

Реабілітація алкоголіків у Хмельницькому, як і в більшості інших міст, пропонує все, від короткострокових, 28-денних рішень до 4-місячних і навіть довгострокових альтернатив.

Зверніться за консультацією для отримання додаткової інформації щодо пошуку центру лікування алкоголізму в Хмельницькому у найближчому медичному закладі.

Однак, якщо ви бажаєте отримати якомога ефективніше лікування, слід зазначити, що людині краще покинути межи звичної місцевості та розглянути пропозиції далі від дому. В такому випадку ніщо не буде заважати одужанню. Як, наприклад, реабілітаційний центр лікаря Василенко, який поєднує у собі холістичний підхід до лікування, що складається з вже перевірених європейських методик, психотерапії, а також різноманітних східних практик та унікальних запатентованих методик «лікування смертю».

 Що ж приховується за словом «холістичний»? Це означає, що у цьому центрі лікування та реабілітації залежностей приділяють увагу як фізичному одужанню від алкоголізму, так і психічному, духовному відновленню людини та її власного «Я».

Що таке «лікування смертю»? Ні, під час лікування катування не застосовується. Тим не менш із пацієнтами проводиться системна щоденна робота, коли у підсвідомість закладається асоціація «алкоголь – смерть», і ті пацієнти, які дійсно бояться смерті, виліковуються 100%.

Кодування від алкоголізму у Хмельницькому

Суть лікування складається в тому, що фахівці центру намагаються знищити «алкогольне Я» людини, зробити так, щоб особистість брала верх над алкоголем, надати пацієнтам інструменти з боротьби із тягою до алкоголю. Таким чином відбувається психологічне кодування від алкоголізму. Це відбувається під час унікальних сеансів стрес шокової терапії, які розробив сам лікар Віталій Іванович Василенко, а тепер практикують його найкращі учні.

Іншим видом кодування від алкоголю, яким користуються у центрі є підшивання від алкоголізму спеціальною полівалентною сироваткою. Процедура доступна на прикінці лікування та лише із погодження самого пацієнта.

Вартість лікування алкоголізму в Хмельницькому

В Хмельницькому пропонують лікування з дуже широким ціновим діапазоном. Таким чином можна знайти безкоштовне лікування, яке, скоріше за все, будуть проводити волонтери-колишні залежні, без медичного досвіду тощо. Далі вартість залежить лише від можливостей та побажань пацієнтів.

В центрі Василенко вартість лікування складається з сплати за проживання в окремій комфортній палаті з своєю супроводжуючою особою, харчування три рази на день, користування додатковими можливостями (інтернет, спортзал), медичні та психотерапевтичні послуг (залежно від стану пацієнта), курс лікування фізичної та психічної залежностей, подовжений онлайн курс для проходження вдома.

Відгуки про лікування алкоголізму в Хмельницькому

Дивіться чесний відгук про лікування в психотерапевтичному центрі лікаря Василенко: