Захворювання наркоманів: гепатит, ВІЛ, СНІД

Захворювання наркоманів

У наркоманів на різних стадіях залежності можуть з’явитися різні захворювання. В тому числі смертельні захворювання, які стрімко руйнують організм – гепатит, ВІЛ, СНІД. Лікування наркоманії на хронічній стадії залежності від ПАР ускладнюється наявністю супутніх захворювань.

ВІЛ

Наркоман, у якого знайшли захворювання із-за вживання наркотиків повинен негайно припинити вживання і звернутися за медичною допомогою. Головна відмінність реабілітаційних центрів від лікування наркоманії від медичного центра доктора Василенко в тому, що у нас є ліцензія для надання медичної допомоги при захворюваннях у наркомана.

Гепатит у наркоманів

Гепатит у наркоманів виникає із-за хронічного отруєння печінки токсичними речовинами. Він може протікати непомітно, на перших етапах, але в кінцевому підсумку призводить до повного руйнування печінки, пошкоджень нирок, серцево-судинної системи та інших наслідків вживання наркотиків для організму.

Гепатит можна вилікувати. Для цього необхідно повністю відмовитися від вживання наркотиків і звернутися за допомогою в медичний центр Василенко. Після повного обстеження організму команда фахівців складе індивідуальний план лікування, який допоможе вилікувати гепатит у наркомана.

ВІЛ у наркоманів

ВІЛ інфекція у наркоманів з’являється внаслідок вживання ін’єкційних наркотиків. Небезпека цих видів наркотиків не тільки в тому, що вони наражають на небезпеку життя людини і їх вживання може призвести до передозування або смерті, але і в тому, що через вживання може розвинутися ВІЛ інфекція.

захворювання наркоманів

Щоб переконатися в тому, що у наркомана є ВІЛ, обстеження організму і аналізи крові – необхідно пройти в першу чергу. Якщо інфекція підтвердилася, наркоману призначать підтримуючу терапію, для того, щоб стабілізувати його стан, відновити організм і уникнути смерті.

СНІД у наркоманів

СНІД у наркоманів – це остання стадія залежності від наркотиків. При тривалому вживанні небезпечних наркотиків, нестерильних голках для ін’єкцій, повторне використання одноразових шприців, вживанні наркотиків з одного шприця в компанії з іншими наркоманами розвивається СНІД.

Лікування СНІДу у наркоманів – це тривалий процес, який спрямований на підтримку стабільного стану здоров’я і його поліпшення за умови, що наркоман під час лікування відмовиться вживати наркотики і буде знаходиться під цілодобовим наглядом фахівців.