Лікування наркоманії в Києві

Що робити, якщо ви дізналися, що близька людина вживає наркотики? Перше що робить більшість людей – це шукають інформацію в інтернеті про лікування наркоманії в Києві.

наркотики в києві

На деяких форумах ви можете зіткнутися з не правдивою інформацією або знайти пропозиції про примусове лікування наркоманії, якщо ви попалися на вудку шахраїв – ваша проблема не вирішиться.

Довіряти в питаннях терапії залежності можна тільки досвідченим фахівцям.

Як позбутися від наркоманії?

У Києві з кожним роком збільшується кількість людей, у яких сформувалася залежність від наркотиків. Наркоман – звучить як клеймо.

наркоманія в києві

Насправді наркоманія – це хвороба, яка піддається лікуванню. Діагностувати стадію хімічної залежності може тільки нарколог медичного центру. На підставі отриманих результатів буде підбиратися курс лікування наркоманії в Києві.

Для того, щоб позбутися від наркоманії необхідна одна умова – бажання самої людини відмовитися від наркотиків.

Що робити, якщо дитина вживає наркотики?

Якщо у вас є підозри, що ваша дитина вживає наркотики – ви повинні негайно звернутися за допомогою. Проблема не терпить зволікання!

дитина та наркотики

Будь-які зміни в поведінці, зовнішності і манерах можуть говорити про те, що людина потрапила в пастку залежності. Навряд чи ваша дитина знає, як кинути вживати наркотики самостійно. Виявивши ознаки вживання наркотиків ви повинні проконсультуватися з фахівцями.

Наркоман відчуває подвійні почуття – задоволення від наркотиків і одночасно сором, страх і почуття провини за неправильний спосіб життя. Щоб переконатися в тому, що наркотики з’явилися в житті дитини, ви можете купити тест на наркотики в аптеці, або приїхати на консультацію в медичний центр Василенко.

Де лікувати наркомана в Києві?

У Києві не тільки багато наркоманів, а й великий вибір реабілітаційних центрів і наркологічних клінік, де вам запропонують пройти курс лікування наркоманії.

лікування наркоманії

Проблема в тому, що в перелік послуг реабілітаційного центру не входить детоксикація і медикаментозне лікування.

У наркологічних клініках навпаки – лікар-нарколог зможе зняти ломку від наркотиків або надати першу допомогу при передозуванні, але не допоможе позбутися від психологічного потягу до вживання наркотиків.

Тому ми рекомендуємо відповідально підходити до вибору установи для лікування наркоманії.

Переваги лікування наркоманії в медичному центрі

В медичний центр Василенко звертаються люди зі всієї України, в тому числі з Києва. Наші переваги в тому, що ми комплексно підходимо до лікування наркоманії.

медичний центр

Програма реабілітації підбирається індивідуально для кожного і включає в себе групові заняття, індивідуальну роботу з фахівцями, сімейні консультації, а так само унікальну методику лікування наркоманії – гипнотерапію.

Фахівці медичного центру доктора Василенко протягом 25 років успішно допомагають залежним з усього світу позбутися наслідків вживання наркотиків не тільки на фізичному, але і на психологічному рівні.