Лікування наркоманії в Києві

Медичний центр доктора Василенко спеціалізується на комплексній психологічній та соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної і нехімічної залежностей.

Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи в даному напрямку і надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.

Протягом 25 років функціонування установи надано допомогу більш ніж 6000 пацієнтам, багато з яких зверталися за професійною допомогою з інших країн: Росія, Греція, США, Бельгія.

Лікування наркоманії в Києві

Фахівці наркологічної клініки доктора Василенко розробляють для кожного пацієнта комплексну, а також індивідуальну лікувальну програму, завдяки якій забезпечується повне відновлення організму.

Якщо ви зіткнулися з непереборними обставинами наркозалежності, проконсультуйтеся з нашими фахівцями по телефону +38 (063) 401-57-01.

Методи та способи лікування наркоманії в клініці Василенко

Лікування наркоманії в клініці доктора Василенко підбирається для кожного пацієнта індивідуально, має комплексний характер і враховує особливості ментального і фізичного статусу пацієнта.

Способи терапії наркотичної залежності включають в себе:

 • Медикаментозну дезинтоксикацію організму за допомогою хімічних, фізичних і біологічних методів (лімфодренаж, акупунктура, п’явки, озонотерапія, зняття больового синдрому, нормалізація сну і т.д.);
 • Психологічний реабілітаційний курс лікування наркоманії, спрямований на формування усвідомленого відмови наркомана від наркотиків і гарантію багаторічної ремісії.

Тривалість лікування становить 3-6 тижнів. Для підтримки зворотного зв’язку пацієнтів з лікарями центру було створено онлайн кабінет hypnotary.net. Він дає можливість в будь-який момент повторювати всі сеанси вдома.

Вартість лікування наркоманії

Вартість лікування в наркологічному центрі Києва доступна кожному, незалежно від соціального статусу і матеріальних ресурсів.

Повна ж вартість послуг в Центрі Василенко залежить від багатьох факторів, виявлених при первинному обстеженні пацієнта. На ціну впливає в першу чергу стан пацієнта на момент контакту з професіоналами, характер надаваних йому послуг і ступінь розвитку залежності.

Персонал клініки розробив доступний прайс-лист послуг установи, де кожен пацієнт може вибрати доступну йому процедуру.

Відгуки про лікування наркоманії

Лікування в наркологічній клініці Києва вже на перших етапах реабілітації приносить свої позитивні результати. Багато пацієнтів центру кажуть про суттєве просування вперед після початку терапії, як в соціальному, так і в психічному плані.

На сайті медичного центру ви можете переглянути відео, в яких пацієнти залишають свої відгуки про лікування в клініці доктора Василенко.

Лікування в клініці доктора Василенко має ряд істотних переваг, основними з яких є:

 • Використання передових методів лікування наркоманії;
 • Високий професіоналізм всіх співробітників клініки;
 • Проведення спеціалізованої психологічної роботи, спрямованої на швидку і повну реабілітацію пацієнта і тривалу ремісію.

Більше інформації про центр ви можете дізнатися на нашому сайті.

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання