Лікування алкоголізму в Одесі

Більше 25 років медичний центр доктора Василенко займається лікуванням алкоголізму.

Кваліфіковані наркологи, психологи, психотерапевти і реабілітологи медичного центру доктора Василенко мають всі необхідні дипломи і сертифікати, які дозволяють їм надавати невідкладну допомогу пацієнтам і складати програми лікування залежності.

Лікування алкоголізму в Одесі

Персонал клініки має багаторічний досвід роботи з пацієнтами, які тривалий час знаходяться в залежності від алкоголю. Наші методи лікування дозволяють повернути до нормального життя навіть хронічного алкоголіка.

У сучасному медичному центрі доктора Василенко лікування алкоголізму проходить за індивідуальними програмами, які лікарі складають для кожного пацієнта, виходячи з особливостей і стадії його захворювання.

Дзвони і отримай безкоштовну консультацію +38 (063) 401-57-01.

Кодування від алкоголізму в Одесі

Медичний центр доктора Василенко розробив і впровадив в практику своєї роботи різні методи допомоги залежним від спиртних напоїв людям.

Найбільш затребуваним способом позбутися від тяги до спиртного є кодування від алкоголізму.

Пацієнтів з Одеси в Центрі пропонують підшити полівалентною сироваткою терміном на 1-3 роки. Все це заздалегідь обмовляється з пацієнтом і проводиться тільки з його згоди. Сироватка миттєво реагує на алкоголь і викликає важкі наслідки для організму.

Щоб скористатися нашими послугами, досить зателефонувати нашому консультанту +38 (063) 401-57-01 або прийти на прийом особисто.

Не дайте шансу хворобі згубити ваше життя.

Вартість лікування і кодування від алкоголізму

Визначити, скільки коштує кодування від алкоголізму в Одесі, можна після зустрічі пацієнта з лікарем.

Існує прайс методів блокади залежності – адже у кожного хворого свої особливості фізіології і психіки. Тому обговоріть вартість лікування і підшивки від алкоголізму в Одесі зі своїм лікарем.

Пам’ятайте, кодування допоможе вам не тільки позбутися від залежності, а й заощадити на ліках, які неодмінно знадобляться, якщо алкоголізм прийме важку форму. Та й спокій ваших близьких не коштує тих грошей, які будуть витрачені на процедуру.

Відгуки про лікування алкоголізму

Лікування алкогольної залежності не може бути швидким. Цей процес вимагає чимало часу і сил, тому ви повинні бути до цього готові.

Результати нашої роботи радують як наших пацієнтів, так і нас самих. Уже колишні залежні йдуть з медичного центру доктора Василенко, повністю звільнившись від згубних звичок. Нове та вільне життя без обтяження залежностями – ось їх новий шлях!

Наші випускники одноголосно відзначають значне поліпшення. Тяга до алкоголю назавжди залишається в минулому. Раніше переважне бажання випити переходить в стійку відразу. Пацієнти спостерігають значне поліпшення здоров’я і психологічного самопочуття.

Ознайомитися з відгуками про лікування і враженнями про реабілітацію можна на нашому сайті. Нижче представлений короткий Відео відгук нашого колишнього пацієнта.

Всі наші пацієнти після курсу лікування знаходять бажання жити по-новому з новими емоціями, радостями і враженнями.

Медичний центр доктора Василенко дозволить вам швидко змінити на краще якість свого життя. Не пропустіть свій шанс і вступіть в світле майбутнє без спиртного негайно!

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання