Як відмовитися від вживання наркотиків?

Як кинути наркотики

Наркоманія – це глобальна проблема, яка наражає на небезпеку підростаюче покоління.

наркоманія

Поширення наркотиків за допомогою закладок на вулицях, а так само безрецептурний продаж наркотичних препаратів в аптеці погіршує ситуацію.

З кожним роком збільшуються випадки передозування від наркотиків, суїцидів, підліткової наркоманії та інших наслідків вживання наркотиків.

Ознаки вживання наркотиків

До найпоширеніших ознак вживання наркотиків відносяться поведінкові зміни, розлади психіки, фізична залежність, яка призводить до абстинентного синдрому і передозуванню.

Приховати наявність проблеми будь-якими шляхами – це мета наркомана, який знаходиться в активній залежності.

наркомани

Рання стадія наркоманії характеризується психологічним потягом до вживання, а при хронічному вживанні наркотиків це бажання стає непереборним.

При цьому залежний ізолюється, уникає розмов про свою проблему і відмовляється від лікування наркоманії.

Проблеми, з якими стикається наркоман

Згодом, наркотики перестають приносити задоволення, і наркоман відчуває ломку і психологічне бажання вживати, всупереч здоровому глузду.

Оскільки довіру в сім’ї втрачено, людина починає шукати інші способи знайти гроші на наркотики і нерідко стикається з проблемами з законом.

проблеми з законом

Руйнівна модель поведінки хімічно залежної людини призводить її до знецінення і втрати морального обличчя. Втрата цілісності може закінчитися безвихіддю, аж до думок про суїцид або навмисного передозування.

Під впливом психоактивних речовин людина може заподіяти шкоду собі і оточуючим людям. Проблеми, з якими стикається наркоман, на цьому не закінчуються. Чим сильніше залежність від наркотиків, тим безрозсуднішими стають вчинки залежної людини.

Проблеми, з якими стикається сім’я наркомана

Сім’я страждає від наслідків вживання наркотиків. Близькі залежного змушені вирішувати проблеми наркомана і зважаючи на свою співзалежності вони впевнені в тому, що допомагають. Але це помилка.

Співзалежність змушує людей робити помилки, в надії, що наркоман буде відчувати почуття провини і сорому і кине вживати наркотики. Але це не відбувається.

співзалежність

Батьки в розпачі намагаються допомогти своїй дитині, обмежують її в фінансах, не дають доступу до інтернету, зачиняють вдома, сваряться і скандалять, намагаючись знайти «слабке місце» у залежності.

Але на жаль, на практиці, це не приносить результат. Неможливо допомогти людині, яка не готова відмовитися від вживання наркотиків.

Як кинути вживати наркотики самостійно

Рано чи пізно в житті кожного залежного настає період, коли наркотики стрімко руйнують психічний і фізичний стан.

Коли наслідки вживання наркотиків стають нескінченною борговою ямою, зруйнованими взаємовідносинами з близькими, втратою контролю над власним життям – наркоман починає замислюватися про те, як кинути вживати наркотики самостійно.

як кинути вживання наркотиків

Для багатьох це самообман, і справжня причина криється в тому, щоб зняти ломку від наркотиків і знизити дозування, щоб в майбутньому знову насолоджуватися ефектом від вживання. Але для деяких людей, пошук варіантів – єдиний спосіб зберегти життя.

У домашніх умовах зняти ломку від наркотиків залежні намагаються за допомогою алкоголю, знеболюючих і седативних препаратів. Тим самим стан людини лише погіршується, психологічна напруга постійно супроводжує залежного, і без сторонньої допомоги кинути вживати наркотики не виходить.

Найчастіше спроби відмовитися від вживання закінчуються короткостроковою стриманістю і зривом, який може привести до смерті від передозування.

Як відмовитися від вживання наркотиків?

В першу чергу, щоб раз і назавжди позбутися від психологічного бажання вживати наркотики потрібно визнати наявність проблеми.

проблема з наркотиками

Подолавши стадію заперечення, людина визнає своє безсилля перед наркотиком, і нездатність позбутися залежності самостійно. Після того, як наркоман звертається за допомогою і приймає на себе відповідальність за своє життя – починається тривалий процес одужання.

Він проходить болісно, ​​і для того, щоб подолати кризи і опір лікуванню людині необхідно цілодобово знаходиться під наглядом фахівців, які готові надати допомогу в будь-який час.

Лікування наркоманії в медичному центрі

У медичному центрі Василенко лікування наркоманії – це індивідуальний курс реабілітації, який підбирається для кожної людини, спираючись на її стадію залежності, фізичний і психологічний стан на момент звернення за допомогою.

кодування від наркотиків

Унікальні методики терапії залежності включають в себе гіпнотерапію, групові та індивідуальні консультації з психологом і психіатром, сімейні консультації, кодування від наркотиків і після лікувального супровід фахівцями, для моніторингу стану людини в період соціальної адаптації.

Тільки комплексне лікування наркоманії допоможе вам усунути наслідки від вживання наркотиків і повернутися до здорового способу життя.