Чому від наркотиків виникає ломка?

Ломка від наркотиків

Ломка від наркотиків – це ознака фізичної залежності.  Залежність починається після першої дози, яку вживає людина.  Деякі види наркотиків можна купити закладками, деякі – виготовити самостійно за допомогою аптечних препаратів, прекурсорів та побутової хімії.

ломка від наркотиків

Вживання всіх видів наркотиків призводить до наркотичної ломки.  Після тривалого вживання виникає період, коли грошей на нову дозу немає, і наркоман починає відчувати абстинентний синдром – це проявляється в хворобливих відчуттях в тілі, безсонні, психологічній напрузі.

Чому виникає ломка

Коли людина вживає наркотики, ломкаце тривожний дзвінок.  Це означає що в організмі накопичуються токсичні речовини, вони вбудовуються в обмін речовин, і при утриманні від вживання наркоман починає відчувати хворобливу потребу в новій дозі наркотику.

Ломка від важких наркотиків може тривати до 30 днів і заподіювати дискомфорт наркоману.  Кинути вживати наркотики стає набагато складніше, якщо у наркомана ломка.  Зняти ломку допоможе лікар-нарколог медичного центру доктора Василенко.  Не намагайтеся зняти наркотичну ломку за допомогою аптечних препаратів, це може погіршити ситуацію.

Як зняти ломку самостійно

Зняти ломку від наркотиків в домашніх умовах можливо тільки за допомогою нарколога, який проведе детоксикацію і виведе токсичні речовини, які отруюють організм.  Відновити здоровий сон і поліпшити стан наркомана можна в стаціонарі медичного центру доктора Василенко.

ломка від наркотика

Щоб вилікувати наркомана назавжди, зняти ломку від наркотиків буде недостатньо.  В першу чергу лікарі проведуть медичне обстеження організму, після чого підберуть необхідне медикаментозне і психотерапевтичне лікування, щоб не тільки позбавити наркомана від фізичної залежності, але і вилікувати від психологічної.

Як позбутися від ломки

Якщо ви помітили, що у наркомана ломка і шукаєте спосіб допомогти йому позбутися від болісних відчуттів, довіртеся професіоналам і не намагайтеся вирішити проблему самостійно.  Самолікування може згубно позначитися на процесі реабілітації від наркотичної залежності.

Позбутися від ломки можна, навіть при хронічному вживанні наркотиків або при вживанні ін’єкційних наркотиків.  Вихід є завжди, якщо вчасно звернути увагу на ознаки наркоманії і звернутися за допомогою до фахівців з хімічної залежності.