Реабілітація наркозалежних

Наркоманія – небезпечна залежність, яка призводить не тільки до порушення роботи організму, але й до деградації особистості. Поступово відбувається руйнування сімей, погіршення взаємин з друзями і знайомими. Єдине, що турбує наркомана – це отримання нової дози.

У такої людини повністю змінюється свідомість, зникають поведінкові обмеження. Тому для отримання забороненої речовини залежний з легкістю піде навіть на злочин.

На жаль, впоратися з наркотичною залежність самостійно, неможливо. Допомогти людині можуть тільки в спеціалізованій клініці реабілітації наркозалежних. І скористатися такою послугою в Києві пропонуємо в медичному центрі доктора Василенко. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які використовують сучасні ефективні методики усунення наркотичної залежності.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить реабілітація наркоманів?

Реабілітація наркоманів в Україні – тривалий і складний процес, який неможливо подолати без професійної допомоги. Програма реабілітації наркозалежних складається з декількох етапів:

 • Мотивація. Успіх подолання залежності залежить перш за все від усвідомлення пацієнтом того, що у нього дійсно є проблеми з наркотиками. Він повинен зрозуміти, що заборонені речовини руйнують не тільки його здоров’я, а й псують життя.
 • Відновлення фізичного стану пацієнта. Лікування наркоманії завжди починається з детоксикації. Під час її проведення з організму виводяться небезпечні речовини, які його руйнують, усувається абстинентний синдром.
 • Психологічна реабілітація. У клініці доктора Василенко досвідчені психологи під час роботи з пацієнтом допомагають йому повірити у власні сили, знайти нові захоплення і цінності. Завдяки таким заняттям життя наркомана після реабілітації стає повноцінним.

Реабілітація в клініці доктора Василенко базується на принципах програми «12 кроків». Вперше її почали використовувати в 1939 році. Звичайно ж, з того часу вона була кілька разів вдосконалена і сьогодні її з успіхом використовує більшість реабілітаційних клінік світу для лікування різних видів залежностей.

В основі програми лежить принцип формування у пацієнта позитивного погляду на навколишній світ. Після проходження курсу залежний усвідомлює, що у нього є серйозні проблеми, які цілком реально подолати спільно з фахівцями.

Де пройти реабілітацію при наркоманії в Києві?

Різні види реабілітації наркоманів в Києві доступні в клініці доктора Василенко. Звертаючись за допомогою саме до нас, пацієнт і його родичі можуть розраховувати на наступне:

 • допомога кваліфікованих фахівців (психологів, соціальних працівників, психотерапевтів);
 • повна анонімність лікування та реабілітації від будь-якого виду залежності;
 • використання ефективних методик реабілітації при наркотичній залежності;
 • проведення групових та індивідуальних занять, сімейне консультування.
Вартість реабілітації наркоманів в Україні

Ціни на лікування та реабілітацію наркоманії в клініці індивідуальні для кожного клієнта. Загальна вартість курсу розраховується під час першої консультації. Вона залежить від стану пацієнта, методик, які будуть використані для відновлення його здоров’я, тривалості терапії і йінших чинників.

Якщо ваш родич або друг потрапив у полон залежності від наркотиків, не залишайте його наодинці з проблемою. Практика довела, що позбутися від наркоманії самостійно неможливо.

Довіртеся фахівцям клініки Василенко. Телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті!

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися наркоманії

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання