Лікування алкоголізму в Кропивницькому

Якщо ваше оточення та друзі заважають вам позбутись алкоголізму, чи знайти достойне лікування алкоголізму в Кропивницькому, зверніть увагу на центри в інших областях країни.

Медичний психотерапевтичний центр лікаря Василенка пропонує пацієнтам із міста Кропивницький віддалене лікування в сприятливих для цього умовах.

Лікування алкоголізму в Кропивницькому

25 років центр відкритий для людей із різними видами залежності. Тут вони знаходять місце, де можна заспокоїтись та знайти сили на будування нового тверезого життя. Для цього в центрі є всі умови: окремі зручні палати, сучасні технології, унікальні методи, а найголовніше – фахівці з багаторічним практичним досвідом, для яких ваше здоров’я та благополуччя – найголовніша ціль.

В лікуванні фізичної залежності використовуються такі методи оздоровлення як:

 • Медикаментозне лікування,
 • Кріосауна,
 • Інфрачервона сауна,
 • Лімфодренаж,
 • Озонотерапія,
 • Мануальна терапія та багато іншого.

Кожному пацієнту назначають терапевта, який підбере індивідуальну схему лікування саме для вас, адже їх задача – очистити організм, зняти болісні симптоми, нормалізувати сон та підготовити тіло до здорового життя.

Кодування від алкоголізму в Кропивницькому

Окрім активного лікування фізичної залежності від алкоголю, в центрі знищують і психічну залежність. Унікальна методика лікаря Василенко стирає алкоголь з пам’яті назавжди. Людина забуває, що таке приємне відчуття від вживання.

За допомогою вечірніх сеансів, роботи з психологами та психотерапевтами відбувається психічне кодування від алкоголізму. Також в клініці доступне таке кодування від алкоголю, як підшивання від алкоголізму. Воно здійснюється на прикінці лікувального курсу та за бажанням пацієнта.

Вартість лікування алкоголізму в Кропивницькому

Основні фактори, які впливають на вартість професійного лікування алкоголізму в Кропивницькому, це:

 • Різновид лікування, який застосовується,
 • Тривалість лікувальної програми,
 • Зручності, які пропонує заклад,
 • Місце знаходження лікувальної установи.

Якщо ви бажаєте дізнатись про усі умови та вартість лікування алкогольної залежності в Центрі Василенко, телефонуйте: +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування алкоголізму в Кропивницькому

Син цієї жінки страждав від сильного запою останні кілька років. Центр Василенко вони обрали за рекомендацією подруги цієї жінки, яка кілька років назад сама була тут на лікуванні із своїм сином…

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання