Як зняти ломку від наркотиків

Що таке ломка

Абстинентний синдром (ломка від наркотиків) виникає на тлі тривалого зловживання хімічними речовинами, які містяться в наркотичних препаратах.

що таке ломка

При хронічному отруєнні організму токсичні речовини накопичуються в організмі, зростає толерантність, на зміну психологічної залежності приходить фізична залежність і ломка від наркотиків.

Коли людина відчуває біль у всьому тілі, вона змушена вживати нову дозу наркотику для полегшення власного самопочуття.

Ознаки ломки

Ознаки ломки від наркотиків можна помітити, навіть якщо відмовитися від вживання наркотиків на кілька днів. Організм починає «вимагати» нову дозу, і виражається це в болі в суглобах і кістках, м’язових спазмах, нудоті, блювоті, апатії, агресії, пригніченому емоційному стані.

Коли людина не в змозі витримати період абстинентного синдрому вона повертається до вживання наркотиків, як до єдиного методу позбутися від болю і стабілізувати свій стан.

Як зняти ломку від наркотиків на дому

Щоб зняти ломку від наркотиків вдома знадобиться допомога нарколога. Викликати лікаря-нарколога на дом можна в зручний для вас час доби, якщо ваш стан вимагає невідкладної медичної допомоги.

наркотична ломка

Важливо розуміти, що спроби позбутися від ломки самостійно за допомогою аптечних препаратів, алкоголю або снодійних засобів, які можна придбати в аптеці, лише посилить ваш стан і може ускладнити подальше лікування.

Не намагайтеся зняти ломку від наркотиків самостійно, зверніться за допомогою до нарколога медичного центру доктора Василенко.

Детоксикація

Детоксикація – це перша міра допомоги наркоману у період абстинентного синдрому. Щоб вивести токсичні речовини з організму може знадобитися УБОД або детоксикація в стаціонарі. Щоб зняти ломку від наркотиків фахівці повинні провести обстеження організму і з’ясувати, в якій кількості і протягом якого часу людина отруювала організм.

Після чого лікар-нарколог, спільно з іншими фахівцями, підберуть ефективний метод лікування наркоманії. Зняти ломку від наркотиків можна за допомогою нарколога в стаціонарі, якщо ви хочете позбутися від абстинентного синдрому і відновити організм і психіку після вживання наркотиків – звертайтеся до фахівців медичного центру доктора Василенко.