Лікування наркоманії в Тернополі

Події останніх років сприяли розвитку наркоторгівлі в містах країни. Стіни будинків і громадських будівель списані запрошеннями купити різні види наркотичних засобів. Тернопіль не виняток, зростає кількість людей, які вживають наркотики і алкоголь.

Боротьбу з наркотиками веде поліція і активні мешканці міста, лікуванням залежності займаються державні, приватні клініки і центри. Допомогу залежним надають з-за кордону та інших міст країни.

Наркотичну залежність складно вилікувати, якщо хворий продовжує спілкуватися з друзями наркоманами, потрапляє під їхній вплив. Нерідко доводиться міняти місце проживання, щоб лікування було ефективним. Навіть якщо хворий свідомо намагається позбутися залежності, ще тривалий час він буде відчувати тягу до наркотиків.

Лікування наркоманії в Тернополі

Центр Василенко – це клініка, яка має свої напрацювання в лікування наркоманії, застосовує методи нетрадиційної і традиційної медицини, сучасні методи терапії, проводить реабілітацію пацієнтів після лікування.

Центр Василенко запрошує пройти програму лікування і реабілітації бажаючих з усіх міст і сел країни, лікарі клініки розробляють програму лікування для кожного пацієнта індивідуально.

У центрі застосовують методи кодування – психологічне кодування або підшивку.

Кодування психологічне проводиться в центрі досвідченими лікарями-психотерапевтами за допомогою бесіди і гіпнозу.

У центрі застосовують унікальну авторську методику Василенко, відомого лікаря-психотерапевта, нарколога вищої категорії – метод стресс-шоковой терапії – «лікування смертю», котрий добре себе зарекомендував, допоміг вилікувати багатьох пацієнтів. Він дозволяє знищити тягу хворого до наркотиків, метод заснований на страху пацієнта перед наслідками прийому наркотичних засобів. Такі методи застосовують за бажанням пацієнта з урахуванням стану його здоров’я.

У центр Василенко звертаються по медичну допомогу не тільки пацієнти з України, а також з ближнього і далекого зарубіжжя. Робота лікарів центру спрямована на позбавлення від залежності назавжди, потрібно тільки бажання пацієнта.

Вартість лікування наркоманії в Тернополі

Вартість лікування залежить від тривалості перебування в стаціонарі, вартості методу лікування, а також наявності супутніх захворювань.

Ефективне лікування – це процес тривалий, що включає реабілітацію колишнього наркомана, різні процедури з очищення і підтримки ослабленого організму, роботу психологів, неврологів, психотерапевтів та інших фахівців.

Розрахунок вартості лікування можна попередньо зробити в центрі Василенко, для цього слід зателефонувати за номером: +38 (063) 401-57-01.

Відгуки про лікування наркоманії в Тернополі

Бабуся дуже хвилювалася за життя свого онука, який вживав амфітамін, і чекала, коли він сам погодиться на лікування…

НАШІ ДОКУМЕНТИ – В ПОЛНОМУ ПОРЯДКУ

Звертаючись до нас, ви будете в повній впевненості, що потрапили в руки дипломованих фахівців, а лікування буде дійсно якісним і спрямованим на довгостроковий результат.
Ми не просто лікуємо від залежності – ми повертаємо довгоочікуваний спокій в сім’ї і душі наших пацієнтів. Все це – в максимально комфортних і близьких до домашніх умовах.

БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЙ НЕ ІСНУЄ

Зверніться до нас - разом ми впораємося! Подаруємо вам ШАНС НА ЗОВСІМ ІНШЕ ЖИТТЯ!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПЕРВИННУ ТЕЛЕФОННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ - МИ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН!

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Замовити дзвінок
    Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання