Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Медичний центр доктора Василенко орієнтований на досягнення найкращих результатів лікування від алкоголізму у кожного, хто звернувся.

Середній відсоток пацієнтів, повністю припинили вживання спиртного після лікування в нашому центрі, становить 90%, і цей показник зберігається на даному рівні вже більше 25 років.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Наш персонал клініки – це фахівці найвищого профілю, які мають вищі категорії і міжнародне визнання.

Лікування в клініці проходить тільки на добровільній основі, анонімно. Умови для наших пацієнтів – це комфортабельні палати з усіма умовами для успішного лікування.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі зі 100% позитивним результатом – це медичний центр доктора Василенко.

Кодування від алкоголізму в Запоріжжі

Одне з центральних заходів в процесі лікування алкоголізму – кодування. Кодування від алкоголізму в Запоріжжі, в клініці доктора Василенко, має дві спрямованості:

  • Психотерапевтична терапія;
  • Фармакологічна терапія.

Психотерапевтична терапія спрямована на повне усвідомлене «викорінення» залежно від алкоголізму на ментальному рівні пацієнта.

Фармакологічна терапія, в свою чергу, полягає у введенні медикаментозних препаратів за допомогою підшкірного вшивання в тіло пацієнта.

Вартість лікування і кодування від алкоголізму

Ми не ставимо перед собою мету заробити на проблемах наших клієнтів. Послуги клініки мають доступну вартість, що дозволяє будь-якій людині скористатися ними в разі потреби. Дізнатися докладніше про вартість лікування ви можете на нашому сайті.

Дізнатися індивідуальну вартість лікування алкоголізму по тел. +38 (063) 401-57-01.

Процедура кодування від алкоголізму в Запоріжжі має недорогу ціну на тлі високої результативності.

На жаль, як би не хотілося, економити на лікуванні при алкогольній залежності не можна. У гонитві за дешевизною багатьом не вдається позбутися хвороби, і вони змушені звертатися за лікуванням знову.

Відгуки про лікування алкоголізму

Успішність лікування алкоголізму на 50% залежить від бажання пацієнта лікуватися і впевненості в результаті.

Повірити в можливість назавжди позбутися згубної звички допомагають позитивні відгуки про лікування і рекомендації тих, хто вже вилікувався.

На сьогоднішній день для хворих з алкогольною залежністю нашими лікарями створені передові програми реабілітації, ефективність яких підтверджена результатами сотень колишніх залежних, які почали нове життя.

Вилікувати алкоголізм непросто. Самостійно впоратися з такою недугою не під силу нікому. Тому звертайтеся в Медичний центр доктора Василенко і отримаєте ефективну допомогу.