Як кинути нюхати сіль

Залежність від солей

Психологічна залежність від солей виникає при будь-якому з відомих видів вживання: втирати в ясна, вдихати через ніс у вигляді порошку, колоти внутрішньовенно або внутрішньом’язово, курити. Багато наркоманів переконані, що якщо вони не вживають наркотики ін’єкційно, значить, залежності від ПАР вдасться уникнути, але це омана.

сіль залежність

Ті люди, які нюхають сіль, стають залежними після першого вживання. Залежність від солей формується через вміст у складі наркотику сильнодіючих психоактивних речовин, що змінюють свідомість.

Що буде якщо нюхати сіль

Перше, що відчуває наркоман, який нюхає сіль це ейфорія, прилив сил і енергії, підвищена чутливість, комунікабельність, розкутість, упевненість у собі. Як не дивно, але багато представниць жіночої статі вживають сіль, щоб схуднути. Тому що під дією цього наркотику одним з ефектів є втрата апетиту.

Якщо постійно нюхати сіль виникнуть побічні ефекти від вживання – психологічна залежність, ломка від солей, галюцинації, параноя, ураження слизової, висип, виснаження організму і безсоння. Якщо нюхати сіль уникнути наслідків вживання буде неможливо.

Як кинути нюхати сіль

Якщо ви виявили ознаки людини під сіллю або самі зіткнулися з проблемою наркоманії та неможливістю відмовитися від вживання наркотиків самостійно, вам необхідно отримати професійну допомогу.

як кинути сіль

Послуга виїзду лікаря-нарколога на дом дозволить отримати допомогу фахівця на дому, провести детоксикацію, щоб зняти ломку від солей і вивести токсичні речовини з організму.

Якщо наркоман заперечує вживання солей, вам допоможе психолог медичного центру доктора Василенко. Компетентний фахівець допоможе переконати наркомана лікуватися. Кинути нюхати сіль самостійно можливо, якщо скористатися послугою дистанційного лікування наркоманії.

Лікування сольової залежності

Сольова залежність на сьогоднішній день найпоширеніша проблема. Купити сіль закладками в Україні дуже просто, це збільшує ризик передозування і розвитку залежності від наркотику.

Лікування залежності від солей це комплексна допомога наркоману, починаючи з консультації і медичного обстеження, та закінчуючи складанням індивідуального плану реабілітації та проходження комплексного лікування залежності від наркотику в стаціонарі медичного центру доктора Василенко під цілодобовим наглядом лікарів.

Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим вище ваші шанси позбутися від нав’язливих думок про вживання солей, і відмовитися від наркотиків раз і назавжди.