Топ 5 безпечних наркотиків: міфи і факти

Безпечні наркотики існують

Існування безпечних наркотиків – це міф.  Орієнтуючись на легалізацію марихуани в деяких країнах, без рецептурний продаж наркотичних препаратів в аптеках, використання наркотиків в медичних цілях, і навіть ЗПТ (Замісна підтримувальна терапія), при якій наркоман вживає метадон, нібито щоб кинути наркотики – це міф.

безпечні наркотики

Міф про безпеку наркотичних засобів – це чутки, які з’являються на форумах для наркоманів, де люди можуть вільно купити наркотики за допомогою закладок.  Деякі наркоторговці просять написати позитивний відгук про будь-який вид наркотику, натомість пропонуючи безкоштовну порцію наркоти.

Рейтинг безпечних наркотиків

У списку сучасних наркотиків, які користуються популярністю у підростаючого покоління клубні наркотики – екстазі, ЛСД;  легкі наркотики – марихуана, спайс;  наркотики які можна вживати через ніс – солі, амфетамін;  а також аптечні наркотики – лірика, кодтерпін, налбуфін.

  • Рейтинг безпечних наркотиків відкриває марихуанаКуріння травички вважають нешкідливим, але насправді вдихаючи хімічні речовини, які входять до складу коноплі, легким, судинам, організму і психіці наноситися шкода.  При тривалому палінні марихуани у наркомана виникає залежність.
  • Друге місце займає екстазі.  Ці таблетки продають в інтернеті і на вулицях міста за допомогою закладок.  Особливою популярністю цей наркотик користується в літній період у підлітків.  Насправді екстазі володіє сильним психотропним ефектом і викликає психологічну залежність.
  • Третє місце в рейтингу безпечних наркотиків наркомани віддають спайсу.  Ці курильні суміші на основі марихуани з додаванням хімічного реагенту надають наркотичний ефект і тривале вживання спайса може привести до суїциду, передозування, деградації особистості.
  • На четвертому місці солі, наркотик який можна вживати не тільки ін’єкційно, але і нюхати або курити.  Наркомани вважають, що можуть кинути нюхати сіль, але насправді ця психотропна речовина викликає миттєве звикання, фізичну і психологічну залежність.
  • П’яте місце заслуговує наркотик, який легко можна купити без рецепта в аптеці – кодтерпін.  Таблетки містять кодеїн в складі і при хронічному вживанні токсичні речовини накопичуються в організмі і руйнують психіку наркомана.  Зняти ломку від наркотику можна за допомогою лікаря-нарколога.

Безпечних наркотиків не існує

Безпечних наркотиків не існує.  Всі сучасні наркотики викликають залежність і призводять до розвитку побічних ефектів від вживання.  Більшою мірою організм і психіка наркомана наражаються на небезпеку при вживанні ін’єкційних наркотиків: метадон, героїн, макове насіння.

небезпечні наркотики

Наркотики становлять небезпеку для життя людини.  Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків лікарі рекомендують купити тест на наркотики в аптеці і якщо ваші побоювання підтвердяться – негайно звертатися за допомогою в стаціонар медичного центру доктора Василенко.