Наркотики не викликають залежність: міфи та факти

Наркотики не викликають залежність

Наркотики не викликають залежність – у цьому переконані абсолютно всі наркомани. Але чи це так? Реклама наркотиків в інтернеті говорить про те ж саме, наркоторговці використовують цей слоган, щоб поширювати наркотики за допомогою закладок і залучати клієнтів.

наркотики не викликають залежність

Насправді це ілюзія і різні види наркотиків викликають звикання, деякі наркотики миттєво викликають залежність, ломку (абстинентний синдром) і ряд побічних ефектів від вживання.

Залежність від наркотиків

Залежність від наркотиків настає після першого вживання. Спочатку людина відчуває бажання знову пережити стан наркотичного сп’яніння, після чого ефект від наркотиків знижується і людина починає експериментувати з іншими наркотиками, вживати наркотики одночасно з алкоголем і постійно потребує допінгу.

Фізична залежність виражається в наркотичній ломці, і неможливості відмовитися від вживання наркотиків. Заперечення залежності – одна з ознак наркоманії, який допомагає наркоману підживлювати себе ілюзією того, що наркотики роблять його життя краще, яскравіше, а не навпаки.

Контрольоване вживання

Більшість наркоманів впевнені, що тримають ситуацію під контролем і можуть кинути вживати наркотики в будь-який момент. Але насправді контрольоване вживання наркотиків – це міф, який допомагає наркоману виправдати свою згубну пристрасть.

наркотична залежність

Втрата контролю над своїми думками, діями і своїм життям – це факт, який говорить про розвиток залежності від наркотиків. Після того, як вживання стає невід’ємною частиною життя, наркоман потрапляє в замкнуте коло залежності від ПАР і потребує професійної допомоги фахівців.

Лікування залежності від наркотиків

Лікування залежності від наркотиків має на увазі поетапне проходження реабілітації. Курс лікування від наркоманії починається з детоксикації, після чого стан організму стабілізується і можна переходити до наступного етапу терапії залежно – лікування психологічної залежності.

Щоб відмовитися від вживання наркотиків знадобиться час. Команда фахівців допоможе вам усвідомити проблему, подолати заперечення, позбавитися від наркотичної ломки, навчитися вести тверезий спосіб життя, придбати принципи і цінності для життя без вживання наркотиків.