Сіль: що це, ефект передозування, наслідки вживання та лікування залежності

Що таке сіль

Соліпопулярний наркотик з синтетичним складом, психостимулятор. Надає руйнівну дію на психологічний і фізичний стан людини. Миттєво викликає залежність та абстинентний синдром при ін’єкційному вживанні.

передозування сіль

Побічні ефекти від вживання солей – це гострі психічні розлади, шизофренія, слабоумство. Сіль небезпечний наркотик, який легко купити через інтернет.

Ефект солей

Різновиди солей називають мефедрон, альфа, кристали. Ефект від ін’єкційного вживання солей настає практично відразу. Наркомани називають його «прихід».

Стан ейфорії і задоволення триває не довго, тому що сіль – це наркотик з короткочасним ефектом. Дія солей закінчується, і наркоман потребує нової дозі для отримання наркотичного ефекту.

Передозування

Найчастіше від передозування солей наступає смерть. У разі передозування наркоман втрачає свідомість, у нього можуть з’явитися галюцинації, різке підвищення тиску може призвести до зупинки серця або набряку мозку.

сіль

Якщо ви виявили ознаки передозування у наркомана, який вживає сіль, ви повинні зателефонувати в медичний центр доктора Василенко і звернутися за допомогою. Нарколог проведе детоксикацію і при необхідності реанімаційні маніпуляції, щоб повернути людину до тями і уникнути смерті від передозування.

Наслідки вживання

Наслідки вживання солей це гострі психічні розлади, які іноді досягають «точки неповернення». У такому разі наркоман змушений перебувати під наглядом психіатра і приймати ліки для того, щоб купірувати гострі напади параної, страху і панічних атак.

Руйнування організму відбувається незалежно від способу вживання солей (ін’єкційно, куріння, вдихати через ніс). Виснаження організму, руйнування імунітету, провали в пам’яті, порушення координації рухів і безліч інших наслідків для організму і психіки завдає наркотик сіль.

Лікування залежності

Лікування залежності від солі – це складний процес відновлення і реабілітації під цілодобовим наглядом спеціалістів медичного центру. Щоб уникнути зриву, наркоман повинен пройти комплексне лікування залежності від солей. Сюди входить допомога команди лікарів у стабілізації стану організму та усунення наслідків вживання солі.

зележність від солей

І повне позбавлення від психологічної залежності від солей завдяки роботі психіатрів, психологів, групових і індивідуальних сесій стрес шокової терапії, гіпнозу та інших унікальних методів лікування залежності від солі в медичному центрі доктора Василенко.