Чому наркотики викликають залежність

Залежність від наркотиків

Наркотична залежність виникає незалежно від стажу вживання, виду наркотику, і методу вживання.

Причина залежності від ПАР у змісті речовин у складі наркотиків, які не тільки мають властивість вбудовуватися в обмін речовин, отруюючи організм токсичними речовинами, але і викликати психологічне і фізичне звикання.

Розвиток залежності від наркотиків призводить до руйнування усіх сфер розвитку особистості, і наркоман потребує допомоги.

Причини психологічної залежності

Основною причиною психологічної залежності є ейфорійний ефект від наркотиків, який відчуває наркоман при першому вживанні. Психологічна залежність виникає з ряду факторів, і перші ознаки наркоманії можна помітити після першого вживання. Наркоман відчуває бажання знову відчути задоволення від наркотиків.

наркотики залежність

Але толерантність швидко зростає і колишнє дозування вже не доставляє ейфоричних відчуттів і наркоман починає експериментувати з іншими видами наркотиків. Психологічна залежність розвивається, і відмовитися від наркотиків без допомоги фахівців стає неможливим.

Причини фізичної залежності

Абстинентний синдром – причина фізичної залежності від наркотиків. Коли токсичні речовини накопичуються в організмі, наркоман відчуває потребу у вживанні, щоб зняти ломку від наркотиків.

Топ 5 найбільш небезпечних наркотиків викликають фізичну залежність миттєво, руйнуючи зуби, печінку, викликаючи трофічні виразки та висипання на тілі, крім того наркотик руйнує внутрішні органи і тривале вживання завдає непоправної шкоди серцю, печінці, ниркам наркомана. Для відновлення після вживання наркотиків необхідно звернутися в медичний центр доктора Василенко.

Чому наркотики викликають залежність

Наркотики викликають залежність, тому що в їх складі містяться ПАР. Після того, як эпізодичне вживання наркотиків стає систематичним, наркоман розуміє, що контрольоване вживання це міф.

наркотична залежність

І спроби заперечити залежність і намагатися переконати оточуючих у тому, що наркотики не викликають залежність не приносять результату. Родина наркомана намагається переконати наркомана пройти лікування залежності від ПАР, але подолати заперечення і допомогти придбати мотивацію для тверезого життя допоможуть фахівці медичного центру доктора Василенко.