Літні наркотики

Популярні наркотики

Літо – це сезон відпочинку на пляжі та в клубах, підвищена активність у молоді, яка любить вечірки, і прагне урізноманітнити своє дозвілля. Молодіжні вечірки влітку не обходяться без вживання алкоголю і популярних наркотиків.

літні наркотики

Підлітки думають, що наркотики зроблять вечірку більш захоплюючою і абсолютно не замислюються про наслідки. Клубні наркотики викликають залежність, і з часом людина вже не може відмовитися від ейфорії, яку відчуває, вперше вживаючи наркотик. До популярних літніх наркотиків відноситься амфетамін, солі, екстазі.

Літні наркотики

Влітку популярність наркотиків зростає. Атмосфера відпочинку, ейфорії і позитивних емоцій захоплює людей настільки, що вони втрачають межу і контроль над собою. Вживання наркотиків, яке на перший погляд, здавалося б, під контролем, дуже швидко переходить у стадію хронічної залежності, коли з’являється ломка від наркотиків та інші наслідки вживання.

Сезонне вживання наркотиків перетворюється в болісну потребу у вживанні і неможливість відмовитися від наркотиків самостійно. Розвивається залежність від ПАР і людина потребує професійної допомоги.

Наслідки

Вживання наркотиків в літній період піддає ризику підлітків, які легко піддаються чужому впливу. Наслідки літніх канікул для людей, які вживають наркотики, можуть обернутися інфекційними захворюваннями, абстинентним синдромом, правопорушеннями, проблемами з законом, передозуванням, залежністю від наркотиків.

наркотики влітку

Наслідки вживання наркотиків можуть бути незворотними. Вчасно помітивши поширені ознаки наркоманії, ви зможете запобігти розвиток залежності від наркотиків на ранній стадії.

Лікування залежності влітку

Лікування залежності від наркотиків влітку найбільш актуально. У цей період зростає попит на закладки, підлітки піддають своє життя небезпеці, вживаючи наркотичні речовини в компанії однолітків. Вживання наркотиків може призвести до незворотних наслідків для організму і психіки.

Щоб усунути наслідки вживання наркотиків влітку, необхідно звернутися до фахівців в стаціонар медичного центру доктора Василенко. Після огляду лікар-нарколог встановить стадію наркоманії і підбере необхідний курс лікування. В першу чергу наркоман потребує детоксикації, після чого знадобиться курс реабілітації для відновлення організму і психіки, а також придбання навичок тверезого життя.