Синтетичні наркотики: солі та спайси

Синтетичні наркотики

В кожному місті України наркотики легко купити за допомогою закладок. Останнім часом особливою популярністю серед наркоманів користуються синтетичні наркотики. У літній період солі і спайс стають фаворитами продажів.

солі та спайси

Синтетичні наркотики надають руйнівний вплив на психіку, викликають галюцинації, параною, розлади психіки та інші побічні ефекти від вживання. Небезпека цих видів наркотиків у тому, що вони викликають миттєве звикання, і наркоман не може кинути вживати самостійно.

Солі

Солісинтетичний наркотик, склад якого до кінця невідомий і постійно змінюється, для того, щоб залежність від ПАР формувалася вже після першого вживання. Ломка від солей – це сукупність хворобливих відчуттів в кожній клітині тіла наркомана.

Більшість людей у період абстинентного синдрому (ломки від солей) вдаються до самолікування: пошуку таблеток від ломки і в кінцевому підсумку це призводить до залежності від медичних препаратів. Зняти ломку від солі здатен тільки професіонал. Ви можете скористатися послугою виїзду лікаря-нарколога на дом, для проведення детоксикації і призначення подальшого лікування залежності від солей.

Спайс

Спайс – наркотик, від якого відомі випадки самогубства. Руйнування психіки та побічні ефекти від вживання з’являються після першого вживання. Галюцинації, судоми, параноя, нав’язливі думки піддають небезпеки наркомана і оточуючих його людей. Перебуваючи під впливом спайсів, наркоман не може контролювати себе і свої дії.

спайси

Наркотик надає руйнівну дію на психіку, що може призвести до незворотних наслідків для здоров’я і психіки. Ефект від спайсів проходить через 15-30 хвилин після вживання і щоб знову відчути стан наркотичного сп’яніння людина вживає знову, піддаючи своє життя небезпеці.

Лікування залежності

Лікування залежності від солей і спайсів передбачає первинне медичне обстеження стану організму. Нарколог-психіатр проведе ряд процедур, включаючи детоксикацію для очищення організму від токсичних речовин, після чого підбере необхідний курс лікування, спираючись на стан здоров’я та психіки наркомана.

Перший етап лікування дозволяє стабілізувати стан організму, після чого фахівці медичного центру доктора Василенко проведуть комплексну терапію залежності від ПАР. Це дозволить відновитися після вживання синтетичних наркотиків і відмовитися від солей і спайсів назавжди.