Кодтерпін: що це, передозування, ефект, лікування залежності, наслідки вживання

Що таке Кодтерпін

Купити Кодтерпін без рецепту можна в аптеках будь-якого міста. Таблетки від кашлю або сильнодіючий наркотик з синтетичними опіатами в складі? Аптечні наркотики викликають залежність, якщо вживати їх у ненормованій кількості.

кодтерпін

Якщо говорити про Кодтерпін – це популярний наркотик з ейфоричною дією, який викликає залежність. При регулярному вживанні наркоман відчуває абстинентний синдром у періоди утримання і потребує допомоги кваліфікованих фахівців.

Ефект Кодтерпіну

Кодтерпін володіє дією, яка по своєму ефекту нагадує морфій, макове насіння та інші наркотики опійної групи. Основна діюча речовина – кодеїн пригнічує дихання, за рахунок цього, при вживанні Кодтерпіну за призначенням лікарів, виходить позбутися кашлю і вивести мокротиння з організму.

Але при зловживанні аптечними наркотиками виникає протилежний ефект – ейфорія при первинному вживанні, ломка від Кодтерпіну при хронічному вживанні, і побічні ефекти від вживання Кодтерпіну у вигляді наркоманії, психологічних проблем і проблем зі здоров’ям.

Передозування

При передозуванні Кодтерпіном спостерігається ряд симптомів: нудота, блювання, пронос, тремор, підвищення температури та артеріального тиску. Отруєння аптечними наркотиками може закінчитися не тільки інтоксикацією організму, але і летальним результатом. Якщо наркоман не отримає медичну допомогу при передозуванні Кодтерпином це може призвести до зупинки дихання або людина може захлинутися блювотними масами.

передозування кодтерпіном

Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків вам необхідно звернутися за допомогою в медичний центр доктора Василенко для надання першої допомоги при передозуванні Кодтерпіном.

Наслідки вживання

При хронічному отруєнні організму кодеїном розвивається хімічна залежність. Психологічна залежність з’являється одразу, після чого наркоман змушений збільшувати дозу наркотику для досягнення ейфоричного ефекту.

Фізична залежність з’являється у зв’язку з підвищенням толерантності до кодеїну, після чого настає фізична потреба у вживанні, щоб уникнути ломки від Кодтерпіну. Супутні порушення в організмі і психіці – це результат вживання аптечних наркотиків.

Лікування залежності

Лікування залежності від Кодтерпіну це процес відновлення організму і повне позбавлення від психологічної залежності з допомогою комплексного лікування наркоманії в центрі доктора Василенко. Унікальна методика стрес шокової терапії допоможе придбати стійку відразу до вживання Кодтерпіну і позбутися «залежного мислення».

лікування залежності від кодтерпіну

Для закріплення результатів відновлення і реабілітації фахівці продовжують спостерігати пацієнтів після закінчення лікування і приймати участь в житті людини після завершення курсу лікування в стаціонарі. Таким чином, людина отримує не тільки позбавлення від наркоманії, але і після лікувальну підтримку фахівців.