Як розпізнати що людина курить травку

Трава – не наркотик

 “Трава – не наркотик” – так говорять всі наркомани, які вживають марихуану.  Орієнтуючись на легалізацію марихуани в деяких країнах, на застосування марихуани в медичних цілях, наркомани намагаються виправдати залежність і вважають вживання марихуани нешкідливою забавою.

травка це не наркотик

Насправді, травка, як і інші види наркотиків викликає звикання.  Марихуана містить в складі каннабіоіди – психоактивні речовини, які провокують розвиток залежності.  Якщо ваша близька людина курить травку, не закривайте на це очі, проконсультуйтеся з фахівцями.

Марихуана викликає залежність

Залежність від марихуани виникає після першого вживання.  Ейфорія, яку відчуває наркоман, доставляє йому короткочасне задоволення і дозволяє “піти від реальності”.  Це ефект від травки, який відкладається в пам’яті наркомана і підсвідомо підштовхує його до вживання знову і знову.

Кинути палити травку без допомоги фахівців складно, тому що побічним ефектом марихуани є депресія, апатія, психологічна напруга, емоційні перепади, спалахи агресії.  Щоб позбутися від психологічної залежності наркоман потребує професійної допомоги.

Ознаки вживання марихуани

Ознаки вживання марихуани – червоні очі, сухість у роті, спрага, піднесений настрій, сміх без причини, підвищений апетит.  Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків у своєї дитини, негайно зверніться по медичну допомогу.  Ви можете пройти тест на наркотики і переконатися в тому, що ваша дитина – наркоман.

маріхуана

Наслідки вживання марихуани – це зниження успішності в школі, зміна кола спілкування та інтересів, апатія, заперечення залежності, перепади настрою, психологічна залежність від травки.  Позбутися від бажання курити марихуану можна після курсу реабілітації в медичному центрі доктора Василенко.

Лікування залежності від травки

Лікування залежності від травки допоможе відмовитися від вживання наркотику.  Комплексна терапія залежності допоможе усвідомити, що марихуана – це наркотик, який руйнує життя і психологічний стан.  Якщо наркоман не хоче лікуватися фахівці допоможуть переконати його в необхідності реабілітації.

Щоб кинути палити травку потрібно перестати заперечувати залежність і намагатися вирішити проблему самостійно.  Довіртеся професіоналам, які допоможуть вам позбавитися від психологічної залежності від марихуани.  Комплексне лікування допоможе повернутися до життя без вживання наркотиків.