Ознаки ломки від Кодтерпіну

Ломка від Кодтерпіну

Побічний ефект вживання аптечних наркотиків – ломка від Кодтерпіну.  Цей наркотик містить в складі кодеїн у великій кількості, при вживанні у великих дозах у залежної людини виникає абстинентний синдром.  Купити Кодтерпін можна в аптеці без рецепта, що робить його доступним і смертельно небезпечним сучасним наркотиком.

ломка від кодтерпіну

Наркомани, які вживають Кодтерпін відчувають потребу в новій дозі, щоб досягнути стану наркотичного сп’яніння.  Але з часом задоволення змінюється фізичним болем, нездужанням, підвищеним тиском, проблемами зі шлунком і серцево-судинною системою, а також психікою наркомана.

Ознаки ломки

Ознаки ломки від Кодтерпіну можна розділити на психологічні і фізичні.  Оскільки будь-який вид наркотику чинить руйнівну дію на психологічний стан наркомана і викликає непереборне бажання вживати – це ефект Кодтерпіну на мозок і психіку наркомана.

Ломка від Кодтерпіну заподіює фізичні муки і біль, безсоння, руйнування внутрішніх органів і життєво-важливих функцій організму, наприклад діяльність шлунково-кишкового тракту, підвищений артеріальний тиск, зниження здатності до розумової діяльності.

Як допомогти наркоману

Щоб допомогти наркоману зняти ломку від Кодтерпіну ви повинні знати, як розвивається залежність від медичних препаратів і які ознаки говорять про те, що наркоман відчуває ломку і не може кинути вживати самостійно.  Перші ознаки ломки можна помітити по змінам психологічного і фізичного стану наркомана.

  • Під час ломки від Кодтерпіну наркоман відчуває нав’язливе бажання вживати.  З будинку можуть пропадати цінні речі, поведінку наркомана можна назвати неадекватною, так як його психіка знаходиться під впливом ПАР.  Щоб допомогти наркоману ви повинні звернутися до лікаря-нарколога.
  • Вживання Кодтерпіну призводить до порушень сну.  Наркоман під час ломки не може заснути, відчуває психологічне напруження і стрес.  Безсоння може тривати більше місяця, в цей період часто відбувається зрив.  Щоб запобігти цьому вам знадобитися детоксикація і медикаментозна терапія.
  • Кодтерпін має властивість накопичуватися в організмі.  В період абстиненції наркоман відчуває фізичний біль в суглобах, м’язах і кістках.  У нього можуть з’явитися проблеми з шлунком, зубами, печінкою і нирками.  Щоб уникнути побічних ефектів від Кодтерпіну ви повинні переконати наркомана пройти лікування.
  • Ломка від Кодтерпіну може тривати кілька місяців, так як аптечні наркотики руйнують не тільки організм, але і психіку.  Відновлення та реабілітація після вживання Кодтерпіну має проходити в стаціонарі під цілодобовим наглядом лікарів.
  • При абстинентному синдромі поведінка наркомана стає неадекватною, він може завдати шкоди собі та оточуючим людям.  Щоб запобігти цьому ви повинні ознайомитися з пам’яткою батькам наркомана.  Якщо ви не знаєте як допомогти наркоману – проконсультуйтеся з фахівцями.

Як зняти ломку від Кодтерпіну

Зняти ломку від Кодтерпіну можна декількома способами.  Перший – народні методи лікування наркоманії, який не є ефективним.  Другий – примусове лікування наркоманії, яке не допоможе позбутися від ломки.  Третій – стаціонарне лікування наркоманії допоможе відновити фізичний і психологічний стан наркомана.

лікування залежності від кодтерпіну

Комплексне лікування залежності від Кодтерпіну починається з повного обстеження організму і психіки, складання індивідуального плану відновлення і реабілітації.  Протягом лікування наркоман отримає допомогу психолога, нарколога, психотерапевта та інших фахівців для того, щоб позбутися від залежності назавжди.