Пройти тест на наркотики

Тест на наркотики

Що таке тест на наркотики? Тест на наркотики можна придбати в аптеці. Це необхідний захід, коли у вас є підозри, що ваша дитина – наркоман. Якщо ви хочете переконатися в цьому, ви можете купити тест на наркотики і переконати наркомана пройти його. Аптечний тест на наркотики показує правильні результати в 90% випадків.

пройти тест на наркотики

Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією. Тести на наркотики поділяються на кілька видів. Одні визначають вживання одного виду наркотиків, наприклад марихуани або амфетаміну, інші – комплексні тести, що допомагають визначити вживання кількох видів наркотиків.

Пройти тест на наркотики

Пройти тест на наркотики можна в стаціонарі медичного центру доктора Василенко. Лікар-нарколог проведе необхідні тести, щоб визначити який наркотик вживає людина, в якій кількості і який період часу. Це допоможе дізнатися стадію залежності від ПАР, ступінь ушкодження організму і психіки.

Якщо ви помітили ознаки наркоманії на обличчі, і хочете переконати наркомана пройти лікування – спочатку ви повинні бути впевнені в тому, що він вживає наркотики. Тести на наркотики не завжди дають достовірний результат, тому фахівці рекомендують пройти обстеження в стаціонарі і визначити які наркотики вживає людина.

Ціна тесту на наркотики

Дізнатися ціну тесту на наркотики можна в будь-якій аптеці свого міста. Ціна залежить від того, хочете ви купити тест на 1 вид наркотику, або мультітест, який визначає вживання кількох видів наркотиків. Дізнатися ціну тесту на наркотики в стаціонарі можна записавшись на консультацію або викликавши лікаря-нарколога на дом для проведення тесту.

мультітест на наркотики

У більшості випадків тести на наркотики не визначають вживання синтетичних наркотиків: солі і спайс. Але помітити ознаки вживання цих наркотиків можна неозброєним оком. Якщо ви впевнені в тому, що ваша дитина вживає солі або спайс – негайно зверніться за допомогою до фахівців.

Результат тесту на наркотики

Результат тесту на наркотики може бути позитивним або негативним. У разі негативного результату рекомендуємо пройти тест ще раз, або записатися на консультацію до лікаря-нарколога, щоб підтвердити негативний результат і відсутність наркотичної залежності. Коли мова йде про вживання наркотиків, необхідно бути впевненим у результаті.

Якщо результати тесту позитивні, при цьому присутні ознаки ломки, але ви не знаєте, як змусити наркомана пройти лікування – зверніться за допомогою в медичний центр доктора Василенко. Або скористайтеся альтернативним, але не менш ефективним варіантом дистанційного лікування наркоманії.