Клубні наркотики

Види наркотиків

Купити наркотики за допомогою закладок не складає ніяких труднощів. У літній період особливою популярністю користуються клубні наркотики: екстазі, ЛСД, амфетамін. Ці препарати – галюциногени, психостимулятори, надають ейфорійний ефект.

клубні наркотики

Ознаки вживання цих видів наркотиків – розширені зіниці, комунікабельність, гіперактивність, ейфорія, галюцинації. Побічні ефекти – параноя, страх, нав’язливі думки негативного характеру, панічні атаки, депресія, безсоння.

Клубні наркотики

Улюблений час року всієї молоді – літо. Це час пригод, і часто щоб урізноманітнити дозвілля і випробувати нові емоції підлітки експериментують з наркотиками, абсолютно не замислюючись про наслідки. Клубні наркотики здатні викликати залежність після першого вживання.

Спочатку виникає відчуття ейфорії, у зв’язку з цим розвивається залежність і виникає психологічна потреба знову випробувати задоволення від вживання наркотиків. Багато людей заперечують залежність, тому що підсвідомо відчувають страх наслідків.

Залежність від наркотиків

Небезпека клубних наркотиків не тільки в тому, що вони викликають залежність та абстинентний синдром. Але і в тому, що при хронічному отруєнні організму токсичними речовинами неймовірна шкода наноситься здоров’ю наркомана. Вживання клубних наркотиків може призвести до інфекційних захворювань, залежності, передозування.

наркотики на вечірках

Багато наркоманів впевнені, що можуть контролювати вживання наркотиків, і що захоплення клубними наркотиками влітку не призведе до залежності, але це омана. Коли настає абстинентний синдром, наркоман не може відмовитися від вживання наркотиків.

Лікування залежності

Лікування залежності від клубних наркотиків включає в себе допомогу лікаря-нарколога: медичне обстеження, детоксикацію. Саме лікар-нарколог допоможе зняти ломку від наркотиків і відновити стан організму. Після того, як ризик для здоров’я буде усунутий, лікарі медичного центру доктора Василенко підберуть індивідуальний план реабілітації та позбавлення від психологічної залежності.

У даний момент користується попитом послуга дистанційного лікування наркоманії, яка є не менш ефективною, ніж лікування залежності в стаціонарі. Якщо у вас немає можливості пройти комплексне лікування наркоманії, скористайтеся послугою виїзду лікаря-нарколога на дом і позбавтеся від залежності з допомогою сеансів гіпнотерапії онлайн.