Налбуфін: що це, ефект передозування, наслідки вживання та лікування залежності

Що таке Налбуфін

Аптечні наркотики є найпопулярнішими серед наркоманів із-за низької ціни і легкодоступності. Купити Налбуфін в аптеці може кожен бажаючий. Препарат відпускається без рецепта і це погіршує ситуацію.

налбуфін

У зв’язку з цим зростає ризик підліткової наркоманії, а також кількість наркозалежних людей. Налбуфін відноситься до синтетичних опіатів, його вживають ін’єкційно як самостійний препарат або одночасно з іншими наркотиками і алкоголем для посилення їх ефекту.

Ефект Налбуфіна

Наркомани описують ефект Налбуфіна, як ефект від інших наркотиків опійної групи: морфін, героїн, макове насіння (ширка). Але дія Налбуфина значно менше, ніж ефект від важких наркотиків. Тривалість наркотичного ефекту 30-60 хвилин.

Після того, як наркотик перестає приносити задоволення, наркоман збільшує дозування і таким чином зростає толерантність до наркотиків. Абстинентний синдром (ломка від Налбуфіна) виникає після ін’єкційного вживання і супроводжується нудотою, блюванням, високою температурою, емоційними перепадами і психологічним бажанням вживати.

Передозування

Передозування від Налбуфіна може трапиться в двох випадках: перший – із-за одночасного вживання Налбуфина з іншими наркотиками, другий – із-за ін’єкційного вживання великої дози наркотику. Ознаки передозування – це різке погіршення самопочуття, втрата свідомості, судоми, кома.

передозування налбуфіном

При виявленні людини з передозуванням Налбуфіном необхідно викликати швидку допомогу або звернутися до лікарів медичного центру доктора Василенко для надання невідкладної допомоги наркоману. Після детоксикації наркотик буде виведений з організму, але це не гарантує неповернення до вживання Налбуфіна в майбутньому, а лише допоможе стабілізувати стан наркомана.

Наслідки вживання

До наслідків вживання Налбуфіна відноситься фізична та психологічна залежність. Фізична залежність руйнує організм, наркоман страждає від інфекційних захворювань, гнійних ран у місцях від уколів, виснаженням і безсонням.

Психологічна залежність руйнує емоційний і психічний стан людини, наркоман стає агресивним, пригніченим, замкнутим і ізолюється від проблем. Усунути наслідки вживання Налбуфіна можна з допомогою спеціалістів медичного центру, які проведуть комплексне обстеження організму і підберуть необхідний курс лікування наркоманії.

Лікування залежності

 Лікування залежності від Налбуфіну можна розділити на два етапи: відновлення фізичного стану та наслідків вживання наркотику, а також нормалізацію емоційного фону і позбавлення від нав’язливих думок про вживання. 

лікування залежності від налбуфіну

Після курсу реабілітації і відновлення від Налбуфіну людина назавжди забуде спогади про наркотик, і його ейфорійний ефект.  Самопочуття наркомана покращитися і він зможе повернутися до соціального життя без вживання наркотику в майбутньому.