Як зняти ломку від Метадону

Що таке Метадон

Метадонпопулярний наркотик, продається на вулицях міста за допомогою закладок, а також медичний Метадон можуть отримувати наркомани, які перебувають на обліку в програмі зниження шкоди (ЗПТ).

метадон зпт

Небезпека цього наркотику полягає у високому ризику передозування, згубні наслідки для здоров’я людини (трофічні виразки, гнійні рани, інфекційні захворювання) і абстинентному синдромі.

Ломка від Метадону

Ломка від Метадону – це сильні болі у всьому тілі людини, які виникають при відсутності дози або при спробах кинути вживати наркотик.

Спазми, біль у суглобах і м’язах, блювота, підвищена температура і артеріальний тиск – це ознаки ломки від Метадону.

Позбутися від болю наркоман може з допомогою лікаря-нарколога. Спроби зняти ломку від Метадону в домашніх умовах за допомогою аптечних наркотиків або алкоголю не приносять результат.

Як зняти ломку від Метадону

Щоб зняти ломку від Метадону ви повинні звернутися за допомогою до нарколога медичного центру доктора Василенко. Один із способів – викликати лікаря-нарколога на дом для надання першої допомоги і виведення токсичних речовин з організму.

зпт це

Ломка від Метадону може тривати до місяця, тому фахівці рекомендують наркоману перебувати під наглядом лікарів у стаціонарі, для здійснення цілодобового контролю за станом людини. При використанні Метадону наркотик вбудовується в м’язи і тканини тіла людини і при відсутності нової порції наркотику це заподіює сильний біль.

ЗПТ

Існує міф про те, що ЗПТ (замісна підтримуюча терапія) при якій наркоман отримує медичний Метадон, здатна допомогти зняти ломку і позбудеться залежності від Метадону, але це омана.

Для того, щоб зняти ломку від Метадону або кинути вживати медичний Метадон наркоман повинен пройти курс відновлення і реабілітації у стаціонарі під наглядом лікарів. ЗПТ не допоможе вам кинути вживати наркотики, а лише сформує залежність від медичного Метадону.

Лікування залежності від Метадону

Усунути ломку від Метадону, позбутися наслідків вживання, відновити стан організму і психіки, і повернутися до життя без вживання наркотиків можна за допомогою комплексного лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко.

залежність від метадону

Для того, щоб зняти ломку від Метадону в домашніх умовах скористайтеся послугою виїзду нарколога на дом. Лікар прийме необхідні заходи для стабілізації вашого стану і усунення наслідків ломки від Метадону, а також проконсультує вас про подальші дії для лікування залежності від Метадону в стаціонарі.