Тест на визначення стадії залежності від алкоголю

Тест на алкоголізм

Коли починається алкогольна залежність?  З яких причин виникає алкоголізм і як визначити на якій стадії алкоголізму ви перебуваєте допоможе визначити тест на алкоголізм.  Це допоможе вам зрозуміти, чи переступили ви риску і чи можете ви вважати себе алкоголіком при надмірному вживанні алкоголю.

тест на алкоголізм

Більшість алкоголіків заперечують залежність і впевнені що зможуть відмовитися від алкоголю без сторонньої допомоги.  Але якщо ознаки алкоголізму очевидні: з’явився похмільний синдром, зросла толерантність до алкоголю, тяга до спиртного стала непереборною – переконайтеся в тому, що вам потрібна допомога фахівців за допомогою тесту на алкоголізм.

Як зрозуміти я – алкоголік?

Щоб зрозуміти, чи є ви алкоголіком або вживаєте спиртне в помірній кількості, ви повинні пройти тест на алкоголізм, але при цьому строго відповідати інструкції: будьте чесними перед собою, не заперечуйте проблему, відповідайте на питання правду і ви зможете переконатися в тому, що потребуєте  в допомоги лікаря-нарколога та інших фахівців.

  1. У якій кількості ви вживаєте алкоголь?  Ви віддаєте перевагу слабоалкогольним або міцним спиртним напоям?  Чи п’єте ви частіше 3-х разів на тиждень?
  2. Яку кількість спиртного ви вживаєте під час застілля?  Чи можете ви зупинитися після невеликої кількості або відчуваєте потяг до алкоголю?
  3. Як часто ви відчуваєте нездужання після вживання спиртного?  Чи виникає у вас похмілля на ранок?  Як часто це відбувається?
  4. Ви тримаєте ситуацію під контролем?  Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння чи можете ви зупинитися і не пити?  Чи знаєте ви міру?
  5. Як ваше пияцтво відбивається на ваших відносинах з близькими?  Ваша сім’я називала вас алкоголіком і пропонувала вам допомогу?
  6. Які наслідки алкоголізму ви помічали після вживання?  Чи була у вас біль в області печінки або серця?  Чи пов’язуєте ви це з алкоголем?
  7. Ви здатні заподіяти шкоду собі або іншим людям під час запою?  Ви стаєте агресивним?  Чи була у вас біла гарячка після вживання?
  8. Ви можете відмовитися від вживання алкоголю?  Чи вважаєте ви що можете кинути пити без сторонньої допомоги?
  9. Чи намагалися ви кинути пити самостійно, але безуспішно?  Може бути ви використовували народні методи лікування похмілля?
  10. Чи страждаєте ви від запойного алкоголізму?  Чи намагалися ви вийти з запою на дому за допомогою утримання від вживання спиртного?

Результати тесту на алкоголізм

Дізнатися результати тесту на алкоголізм ви зможете самостійно, якщо подивитесь правді в очі і не будете намагатися применшувати кількість вживаного алкоголю і ступеня шкоди, який він приносить вашому житті.  Якщо після проходження тесту у вас з’явилося бажання кинути пити, але ви не знаєте, як це зробити – зверніться за допомогою до лікарів.

я - алкоголік тест

Якщо в результаті тесту у вас виникли сумніви – попросіть ваших близьких підтвердити або спростувати ваші відповіді.  Не заперечуйте проблему, хронічний алкоголізм може обернутися захворюваннями, які не завжди піддаються лікуванню.  Своєчасно проконсультуйтеся з фахівцями, щоб позбутися від алкоголізму.

Де пройти лікування алкоголізму

Коли у вас буде бажання кинути пити, ви напевно будете шукати інформацію на форумах для алкоголіків про реабілітаційні центри, які допомагають алкоголікам вилікуватися.  Комплексне лікування алкогольної залежності в медичному центрі доктора Василенко є ефективним і допоможе позбутися від психологічної залежності.

Де пройти лікування від алкоголізму?  Переваги стаціонарного лікування алкоголізму в тому, що ви отримаєте допомогу кваліфікованих лікарів і інших фахівців, які допоможуть вам позбутися від наслідків вживання алкоголю, проведуть кодування або підшивку ампули від алкоголізму і допоможуть кинути пити назавжди.