Тяга до спиртного у алкоголіків

Що таке тяга

Тяга до спиртного у алкоголіків – це ознака залежності.  Тягою називають непереборне бажання вживати алкоголь.  Алкоголік не може контролювати свої думки і кинути пити самостійно.  Відмовити товаришам по чарці стає неможливо і людина не може вийти із запою без сторонньої допомоги.

тяга до спиртних напоїв

Тяга виникає тоді, коли зростає толерантність до спиртних напоїв.  Вживання слабоалкогольних напоїв вже не приносить задоволення і людина починає пробувати міцні спиртні напої.  Алкоголізм стає хронічним, з’являється похмільний синдром і кинути пити самостійно не виходить.

Як подолати тягу

Більшість алкоголіків намагаються подолати тягу.  Після запою у алкоголіків погіршується самопочуття, присутня абстиненція і людина знаходиться перед вибором: подолати бажання випити або вжити алкоголь, щоб поліпшити свій стан і привести в норму організм звичним способом.

Подолати тягу можна, якщо не обмежуватися короткостроковим утриманням від вживання, а повністю відмовитися від вживання спиртного.  Якщо кинути пити без допомоги фахівців не виходить, проконсультуйтеся з лікарем-наркологом медичного центру доктора Василенко.

Як уникнути спокуси

Спокуса алкоголіків – це свята, спілкування з товаришами по чарці, стрес та інші події в житті, які провокують алкоголіка на вживання.  Щоб впоратися з пияцтвом необхідно навчитися говорити “ні” тим людям, які пропонують розпивання спиртних напоїв під різними приводами.

тяга до алкоголю

Уникнути зриву можна, якщо прислухатися до рекомендацій лікарів після проходження детоксикації та реабілітації.  Обмеживши спілкування з товаришами по чарці і навчившись справлятися зі стресом і розслаблятися без алкоголю у вас вийде кинути пити назавжди і не повернутися до пагубному пристрасті в майбутньому.

Як вилікувати алкоголіка

Вилікувати алкоголіка можна, якщо він сам хоче відмовитися від вживання спиртних напоїв.  На форумах про лікування алкоголізму можна знайти інформацію про примусове лікування алкоголіків, але цей метод категорично не можна використовувати.  Переконати алкоголіка кинути пити можна за допомогою психологів та інших фахівців.

Після лікування алкогольної залежності лікарі рекомендують провести процедуру підшивки ампули від алкоголю або кодування.  Це допоможе уникнути повернення до вживання алкоголю в майбутньому.  Ефект кодування від алкоголізму – фізіологічна огида до спиртних напоїв і позбавлення від психологічної залежності.