Наслідки вживання алкоголю після кодування

Кодування від алкоголю

Методи кодування від алкоголю можна розділити на медикаментозне кодування – підшивку ампули від алкоголізму і психотерапевтичне кодування – гіпноз, метод Довженка, лазерне кодування від алкоголізму.  Лікар-нарколог підбирає ефективний метод індивідуально для кожної людини.

кодування від алкоголю

Кодування від алкоголю є дієвим методом допомоги при запійному алкоголізмі, при зловживанні спиртними напоями, при пияцтві в літньому віці, підлітковому алкоголізмі і хронічному вживанні алкоголю.  Якщо ви хочете підібрати метод кодування або підшивки від алкоголю – проконсультуйтеся з фахівцями.

Що робити перед кодуванням

Перед проведенням кодування від алкоголізму людина повинна утриматися від вживання спиртного, а також слабоалкогольних напоїв.  Це рекомендація наркологів, не дотримуючись якої жоден компетентний фахівець не зможе гарантувати ефективність процедури.

Умова для кодування від алкоголю – добровільне бажання алкоголіка кинути пити.  Якщо людина не хоче лікуватися, необхідно провести з нею бесіду і переконати алкоголіка пройти лікування.  Для запобігання рецидиву необхідно строго дотримуватися рекомендацій фахівців перед проведенням процедури.

Алкоголь після кодування

Вживання алкоголю після кодування смертельно небезпечно.  Деякі алкоголіки, які не вірять в ефективність даного методу лікування експериментують з вживанням спиртного і не дотримуються порад лікаря-нарколога після проведення кодування від алкоголізму.

наслідки кодування

Алкоголь після кодування потрапляє в організм і людина відчуває сильне алкогольне отруєння, інтоксикацію, підвищення артеріального тиску, сильний головний біль.  Алкоголік може втратити свідомість, впасти в кому.  Вживання алкоголю після кодування категорично заборонено.

Як допомогти алкоголіку

Якщо алкоголік випив після кодування він потребує невідкладної допомоги лікаря-нарколога.  Ви можете викликати фахівця додому або скористатися викликом швидкої допомоги для проведення детоксикації і виведення алкоголю з організму в найкоротші терміни, щоб уникнути ускладнень.

Ефективність кодування від алкоголю залежить від добровільного бажання алкоголіка відмовитися від вживання спиртного та дотримуватися всіх рекомендацій фахівців після проведення процедури.  А так же комплексного лікування алкоголізму і позбавлення від психологічної залежності від алкоголю.