Не можу кинути пити: що робити?

Чому я не можу кинути пити

Якщо ви вживаєте алкоголь тривалий час, ви напевно розумієте шкоду алкоголю для вашого організму, психологічного стану та інших сфер життя.  І у вас виникає усвідомлення проблем, які з’явилися у вашому житті через запійний алкоголізм, ви помічаєте, як зловживання спиртним відбивається на вашій родині і близьких.

як мені кинути пити

 “Чому я не можу кинути пити?”  – це питання задає собі кожен алкоголік, який розуміє наслідки вживання алкоголю для життя.  Але кинути пити без сторонньої допомоги не виходить тому що алкоголь викликає психологічну залежність, позбавитися від якої без допомоги фахівців не виходить.

Як кинути пити самому

Якщо ви хочете кинути пити, фахівці нададуть вам професійну допомогу.  Перший крок на шляху до тверезого життя – це добровільне бажання відмовитися від вживання алкоголю.  Якщо ви шукайте методи лікування алкогольної залежності на форумах для алкоголіків – пам’ятайте, що примусове лікування алкоголізму неефективне.

Не використовуйте народні засоби для лікування алкоголізму.  Не займайтеся самолікуванням і не вживайте аптечні препарати, щоб кинути пити.  Перед лікуванням алкогольної залежності викличте лікаря-нарколога на дом або зверніться в стаціонар медичного центру доктора Василенко для складання індивідуального плану реабілітації.

Закодуватися від алкоголізму

Ви можете закодуватися від алкоголізму.  Перед тим, як вибирати метод кодування від алкоголізму пам’ятайте, що перед проведенням процедури ви повинні утримуватися від спиртних і слабоалкогольних напоїв упродовж 5 днів.  Якщо ви не можете вийти з запою – зверніться до нарколога для проведення детоксикації.

відмова від алкоголю

Кодування від алкоголю допоможе вам позбавитися від похмілля і не вживати спиртне до тих пір, поки в організм підшита капсула від алкоголю.  Після чого ви повинні пройти курс реабілітації для позбавлення від психологічного бажання вживати і строго дотримуватися рекомендацій фахівців після кодування.

Алкоголізм виліковний

Ви можете кинути пити!  Якщо ви перестанете заперечувати проблеми, які з’явилися у вашому житті через надмірне вживання алкоголю – у вас вийде відмовитися від спиртного.  Не забувайте що хронічний алкоголізм призводить до розвитку захворювань, позбутися від яких можна за допомогою лікарів.

Алкоголізм виліковний, за однієї умови – вашому добровільному бажанні кинути пити назавжди.  Фахівці медичного центру доктора Василенко допоможуть вам відновити організм і психіку після пияцтва, придбати стійку відразу до спиртного і почати життя з чистого аркуша, без повернення до вживання алкоголю в майбутньому.