Психологічна залежність від алкоголю

Залежність від алкоголю

Психологічна залежність від алкоголю розвивається в той момент, коли людина впевнена в тому, що вживає спиртне в помірній кількості.  Тим часом, толерантність до алкоголю зростає, замість слабоалкогольних напоїв людина починає вживати міцні спиртні напої і збільшувати дозування.

залежність алкоголь

При хронічному алкоголізмі алкоголік не може кинути пити самостійно, тому що виникає психологічна залежність від алкоголю.  На підсвідомому рівні алкоголік сприймає спиртне як те, що приносить йому задоволення і абсолютно не замислюється про наслідки вживання, наприклад захворюваннях алкоголіків.

Чому не можна кинути пити самостійно

Я можу кинути пити самостійно!”  – саме в цьому переконують алкоголіки оточуючих їх людей, сім’ю, близьких.  Але на практиці після декількох днів помірного вживання спиртного алкоголік знову вживає, щоб позбутися від похмілля і привести свій організм в звичний стан алкогольного сп’яніння.

Кинути пити в домашніх умовах без допомоги фахівців не можна.  Алкоголік потребує не тільки медикаментозного лікування, щоб вивести токсичні речовини з організму, але і комплексного лікування алкоголізму, яке включає в себе роботу з психологами, психотерапевтами для позбавлення від психологічної залежності.

Як змусити алкоголіка кинути пити

Примусове лікування алкоголізму це не ефективний метод, який зазвичай шукають стурбовані родичі алкоголіка на форумах про лікування алкогольної залежності.  Відсутність результату після лікування алкоголізму без згоди людини кинути пити обумовлено психологічним бар’єром і небажанням відмовитися від спиртного.

залежність від алкоголю

Щоб змусити алкоголіка кинути пити ви повинні проконсультуватися з психологами та лікарями медичного центру доктора Василенко, які допоможуть вам підібрати потрібні слова для того, щоб переконати алкоголіка пройти лікування в стаціонарі.  Допомога кваліфікованих лікарів необхідна, щоб позбутися від алкоголізму.

Кинути пити назавжди

Кинути пити назавжди можна, якщо довіритися компетентним фахівцям.  Лікарі допоможуть не тільки провести детоксикацію або кодування від алкоголізму, а й проведуть роботу, спрямовану на позбавлення від психологічної залежності і нав’язливого бажання вживати спиртні напої.

Якщо ви не знаєте, як допомогти алкоголіку, зверніться в стаціонар медичного центру доктора Василенко і ми підберемо для вас ефективний метод лікування алкоголізму.  Після курсу реабілітації ви назавжди забудете спогади про задоволення, яке відчували при вживанні алкоголю і повернетеся до тверезого способу життя.