Толерантність до алкоголю

Що таке толерантність?

Стійкість до токсичних речовин називається толерантністю. Чим більше стадія алкогольної залежності, тим вище стає толерантність до алкоголю.

толерантність

Напевно ви звертали увагу на те, що деяким людям вистачає однієї чарки, щоб досягти стану алкогольного сп’яніння, а деякі можуть випити літр і не подавати ознак алкогольного сп’яніння.

Це залежить від різних чинників, в тому числі від толерантності до спиртного.

Симптоми алкогольної залежності

Одним із симптомів алкогольної залежності є толерантність. Спочатку на ранній стадії залежності людина досягає стану алкогольного сп’яніння від невеликої кількості спиртного.

симптоми алкоголізму

Згодом організм починає швидше засвоювати алкоголь, і для досягнення ейфоричного ефекту людині необхідно вживати більшу кількість.

При хронічному вживанні алкоголю виникає зворотний ефект – людина п’яніє від невеликої дози алкоголю, а при зловживанні спиртними напоями організм піддається інтоксикації, виникає алкогольне отруєння.

Як знизити толерантність до алкоголю

Знизити толерантність до алкоголю можна тимчасовим утриманням. Якщо ви страждаєте запійним алкоголізмом, і рідко робите перерви у вживанні, вам слід звернутися за допомогою, щоб вивести токсичні речовини з організму і знизити толерантність до алкоголю. Це не тільки дозволить очистити організм від продуктів розпаду алкоголю, але і поліпшити загальний стан алкоголіка.

Зловживання спиртними напоями

Толерантність – одна з ознак зловживання спиртними напоями. Якщо ви звернули увагу, що вам потрібна більша кількість алкоголю, ніж раніше для того, щоб розслабитися і отримати задоволення – у вас розвивається алкогольна залежність.

толерантність до алкоголю

Якщо ви не можете самостійно кинути пити або скоротити кількість спиртного – зверніться до фахівців.

Абстинентний синдром

Після того, як толерантність до алкоголю зросла, з’являються ознаки абстинентного синдрому. Похміллям страждають люди, які зловживають спиртними напоями.

спиртні напої

Якщо на ранок ви відчуваєте нудоту, блювоту, головний біль та інші ознаки похмілля – зверніться до лікаря-нарколога, який проведе детоксикацію і призначить лікування похмільного синдрому.

Шкода алкогольної толерантності

Чим вище толерантність до алкоголю, тим більша шкода наноситься організму. При вживанні спиртного в ненормованих кількостях виникає алкогольна залежність.

алкогольна залежність

Якщо ви усвідомлюєте, що на сьогоднішній день ви вживаєте алкоголь не в нормованих кількостях, вам слід звернутися за допомогою до лікарів медичного центру для діагностики стану організму і позбавлення від наслідків алкогольної залежності.

Що робити якщо виросла толерантність до алкоголю?

У тому випадку, якщо ви не можете кинути пити в домашніх умовах, вам знадобиться допомога професіоналів.

Нарколог медичного центру надасть комплексну допомогу, яка включає в себе діагностику, консультацію, комплексне обстеження організму, індивідуальну методику лікування алкоголізму, кодування і підшивку, для закріплення результатів реабілітації.

алкоголь лікування

Якщо виросла толерантність до алкоголю – вам потрібно відмовитися від вживання спиртного, щоб уникнути згубних наслідків алкоголізму.