Виведення з запою на дому

Що таке запій

Запій це тривале вживання спиртних напоїв. Під час запою алкоголік не може контролювати свої дії. Запійний алкоголізм завдає шкоди не тільки організму алкоголіка, але і психологічним станом людей, які його оточують.

запій

Сім’я, в якій є алкоголік, піддається постійному стресу і шукає вихід з ситуації. Часто алкоголіки ведуть себе агресивно і можуть заподіяти шкоду іншим людям під час запою.

Як вийти із запою на дому

Більшість алкоголіків вірять в те, що можуть зняти запій на дому без сторонньої допомоги. Причина відмови від лікування алкоголізму – страх втратити те, що приносить задоволення, почуття провини перед родичами і боязнь зриву в майбутньому. Щоб вийти із запою на дому знадобитися звернутися в медичний центр доктора Василенко.

Викликати нарколога на дом і пройти процедуру детоксикацію під наглядом лікаря можна не тільки вдома, але і в стаціонарі лікарні, де лікування алкоголізму буде ефективним.

Викликати лікаря нарколога

Викликати лікаря нарколога на дом можна в разі екстреної необхідності, коли людина не може бути госпіталізованою внаслідок гострого отруєння спиртними напоями або іншого стану, при якому не можливе транспортування алкоголіка в стаціонар.

викликати нарколога на дом

Нарколог проведе детоксикацію вдома і стабілізує стан людини. Виведення із запою може зайняти деякий час, при цьому з алкоголіком завжди повинен перебувати нарколог, а так само родичі, щоб уникнути вживання алкоголю під час виведення з запою.

Виведення з запою в стаціонарі

Виведення з запою в стаціонарі є ефективним методом надання першої допомоги алкоголіку під час тривалого запою. Шкода, що алкоголь завдає організму протягом запою, істотно ускладнюється похмільним синдромом, алкогольним психозом та іншими побічними ефектами алкоголізму.

У стаціонарі алкоголік знаходиться під цілодобовим наглядом лікарів, що забезпечує утримання від вживання спиртних напоїв під час лікування, а так само допомагає в найкоротші терміни вивести токсичні речовини з організму.

Лікування  запійного алкоголізму

Лікування запійного алкоголізму починається з добровільної згоди пацієнта отримати допомогу кваліфікованих фахівців. Примусове лікування алкоголізму – це міф. Щоб курс реабілітації допоміг алкоголіку кинути пити, необхідно повне усвідомлення проблеми і бажання змінити своє життя.

запійний алкоголізм

Виведення продуктів розпаду алкоголю з організму – це перший етап лікування запійного алкоголізму. Після того, як наслідки вживання спиртних напоїв будуть усунені можна приступати до наступного етапу реабілітації алкогольної залежності.