Помірне вживання алкоголю

Алкогольна залежність

Помірне вживання алкоголю призводить до розвитку алкогольної залежності. Початок алкоголізму – це експерименти зі слабоалкогольними напоями, після чого з’являється бажання спробувати міцні спиртні напої (горілка, коньяк, абсент).

помірне вживання алкоголю

Підлітковий алкоголізм починається з вживання алкоголю на вечірках або в компаніях однолітків. У зрілому віці з’являється патологічне бажання випити, щоб досягти стану алкогольного сп’яніння. Розвивається алкогольна залежність.

Контрольоване вживання алкоголю

Вживання алкоголю і здатність контролювати себе в стані алкогольного сп’яніння закінчується тоді, коли помірне вживання алкоголю перетворюється на хронічний алкоголізм.

Контрольоване вживання алкоголю на ранній стадії залежності можливо, але з часом виникає похмільний синдром, і вранці алкоголік знову вживає спиртне, щоб позбавитися від побічних ефектів алкоголю – нудоти, блювання, головного болю. Контроль над вживанням втрачений, і шкода алкоголю для організму проявляється в небажанні чи неможливості кинути пити самостійно.

Помірне вживання алкоголю

Вживання алкоголю в помірній кількості з часом перетворитися хворобливою потребою досягти стану алкогольного сп’яніння, щоб позбавитися від похмілля і поліпшити своє самопочуття. Зверніть увагу на те, як швидко зростає толерантність до спиртних напоїв.

наслідки алкоголізму

І що пляшка пива або келих вина вже не дозволяють досягти стану алкогольного сп’яніння, легкості і ейфорії. Ви вживаєте спиртні напої у великих кількостях і відчуваєте шкоду алкоголю для організму. Помірне вживання алкоголю стає алкогольною залежністю.

Лікування алкогольної залежності

Зверніть увагу на ознаки розвитку алкогольної залежності на ранній стадії. Якщо у вас виникає бажання знову вживати спиртні напої вранці або якщо ви страждаєте від запійного алкоголізму – ви досягли крайньої стадії алкоголізму і потребуєте професійної допомоги фахівців медичного центру доктора Василенко.

Детоксикація допоможе при алкогольному отруєнні і позбавить вас від похмільного синдрому або білої гарячки. Після чого фахівці рекомендують пройти реабілітацію алкогольної залежності і закріпити результати лікування в стаціонарі кодуванням або підшивкою від алкоголізму.