Вплив алкоголю на серце і серцево-судинну систему

Як алкоголь впливає на серцево-судинну систему

Давно доведено, що шкідливий вплив алкоголю на серце обумовлено кількістю споживаного спиртного. Зловживання алкоголем, запої і хронічний алкоголізм з часом призводять до захворювань серцево-судинної системи.

вплив алкоголю на серце

Люди, схильні до стресів, які палять, вживають алкоголь, а так само ті, які неправильно харчуються і страждають зайвою вагою і підвищеним кров’яним тиском часто знаходяться в зоні ризику.

Спиртні напої становить найбільшу загрозу для серця, тому що він впливає на силу скорочень судин.

Для людей з пороком серця, через який зменшується сила скорочень серця, шкідлива дія алкоголю згубна для судин.

Нітрогліцерин при болях в серці

Деякі алкоголіки виправдовують вживання тим, що спиртне допомагає полегшити больові відчуття і запобігти розвитку коронарної хвороби, але це помилка.

нитроглицерин при болях в сердце

Нітрогліцерин здатний вилікувати болючі відчуття в грудях, але не алкогольні напої, зловживання якими може лише нашкодити людині.

Дозоване вживання алкоголю

Вживання спиртного в помірній кількості не піддає ризику серцево-судинну систему, і шкідливий вплив, який алкоголь завдає міокарду часто не має згубних наслідків і швидко проходить.

Однак ризик інфаркту збільшується, якщо одноразове вживання алкоголю було в великій кількості. Як наслідок вживання спиртного, у алкоголіків виникає надмірна вага, яка впливає на появу захворювань серця.

На підвищення кров’яного тиску так само впливає зайва вага, як один з вагомих факторів. Значно збільшує шанси розвитку коронарної хвороби підвищений кров’яний тиск і надмірна вага, як наслідок зловживання алкоголем.

Похмільний синдром

З чим стикається кожен алкоголік вранці? Це похмільний синдром, який виникає при утриманні від вживання алкоголю.

Він може тривати до доби, це залежить від кількості раніше випитого спиртного і тривалості алкогольного запою.

Похмілля викликає аритмію, у людей з серцевою недостатністю аритмія в період похмільного синдрому вимагає спостереження фахівців і може обернутися для алкоголіка стрімким погіршенням самопочуття.

Крім того, саме похмілля збільшує ризик виникнення небезпечних захворювань – інфаркту та інсульту.

Народні методи лікування похмілля

Народні методи лікування похмілля, які можна часто зустріти на просторах інтернету, наприклад фізичні навантаження або заняття спортом виключені!

При похміллі будь-які навантаження завдають шкоди для організму і можуть виявитися смертельно небезпечними для людей похилого віку, що мають захворювання серця.

противопоказания при похмелье

Доведено, що хронічний алкоголізм викликає серцеву недостатність, збільшує шанси появи аритмії, підвищує артеріальний тиск, а так само може спровокувати приступ стенокардії і збільшує ризик інфаркту або інсульту.

Ознаки інфаркту та захворювання серцево-судинної системи

Ранні ознаки інфаркту міокарда допоможуть уникнути згубних наслідків. Регулярні медичні обстеження допоможуть своєчасно розпізнати збільшення товщини міокарда.

Відповідно лікарі підберуть оптимальний курс лікування, щоб не спровокувати захворювання серцево-судинної системи і зменшити ризики летального результату.

комплексное лечение алкоголизма

У тому випадку, якщо був пройдений комплексний курс лікування алкоголізму, і лікарі змогли досягти стійкої ремісії, організм залежного поступово відновлюється.

Людина може повернутися до соціально активного життя без вживання алкоголю, не побоюючись передчасного виникнення захворювань серцево-судинної системи.