Лікування алкоголізму в стаціонарі

Стаціонарне лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в стаціонарі – це правильне рішення, якщо ви не можете вийти з запою на дому і кинути пити без сторонньої допомоги.  Перебуваючи під цілодобовим наглядом лікарів медичного центру доктора Василенко ви отримаєте професійну допомогу фахівців в будь-який час доби.

лікування алкоголізму в стаціонарі

Стаціонарне лікування алкоголізму є ефективним, тому що алкоголь не тільки завдає шкоди організму, але і викликає психологічну залежність.  Для того, щоб пройти комплексне лікування алкоголізму ви повинні звернутися за допомогою в стаціонар медичного центру.

Підшивка і кодування

Такі методи лікування алкогольної залежності, як кодування і підшивка проводяться тільки в стаціонарі.  Для багатьох алкоголіків утримуватися від спиртного протягом 5 днів перед проведенням кодування є скрутним, тому алкоголік повинен перебувати під наглядом лікаря-нарколога.

Підшивка ампули і кодування від алкоголізму – це ефективна допомога алкоголікам.  У стаціонарі лікарі проведуть медичне обстеження організму алкоголіка для виявлення супутніх захворювань і підберуть препарат, який допоможе людині відмовитися від спиртного назавжди.

Психологічна залежність

Алкоголік відчуває психологічне бажання вживати під час похмілля і запойного алкоголізму.  Зриви найчастіше відбуваються тому, що алкоголік не може впоратися з тягою.  Психологи і психотерапевти медичного центру доктора Василенко допоможуть позбутися психологічної залежності.

стаціонарне лікування алкоголізму

Кинути пити в домашніх умовах не можливо, тому що алкоголік потребує не тільки детоксикації, але й допомоги психолога, так само як його родина.  У стаціонарі проводяться індивідуальні, групові та сімейні консультації з психологом, для відновлення психологічного стану алкоголіка і допомоги його близьким.

Переваги стаціонарного лікування

Переваги лікування алкоголізму в стаціонарі в тому, що алкоголік отримує комплексну допомогу професіоналів, починаючи з повного медичного обстеження для діагностики стану організму і закінчуючи індивідуальним підходом до кожної людини, яка не може впоратися з пияцтвом.

Стаціонарне лікування алкоголізму проходить під наглядом фахівців протягом усього курсу реабілітації.  Людина отримує медикаментозну і психотерапевтичну допомогу лікарів, анонімне лікування алкоголізму, після реабілітаційну підтримку команди фахівців медичного центру доктора Василенко.