Сім’я та алкоголізм

Проблема алкоголізму

Проблеми з алкоголем в родині говорять про те, що у постійному напруженні і стресі знаходиться не тільки алкоголік, але і його близькі, які змушені брати на себе відповідальність за алкоголізм одного з членів сім’ї. Це виражається в почутті провини, жалю, спробах вирішити проблему самостійно і переконати алкоголіка лікуватися.

сім'я алкоголіка

Багато людей намагаються знайти вихід з допомогою нетрадиційної медицини, чарівного уколу від алкоголізму або лікування алкоголізму без відома самого алкоголіка. Такі спроби змусити алкоголіка кинути пити, не здатні вирішити проблему, а можуть лише погіршити її.

Сім’я алкоголіка

Сім’я алкоголіка – співзалежні. У той час, коли алкоголік відчуває ейфорію, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, його сім’я відчуває страх наслідків і стрес. Що робити жінці, якщо чоловік п’є?

Потрібно розуміти, що це не ваша проблема, і до тих пір, поки ви будете приховувати проблеми з алкоголем або заперечувати їх – ви не зможете допомогти алкоголіку кинути пити. Будьте категоричні, не давайте гроші алкоголіку, не вирішуйте його проблеми з боргами або роботою, дайте йому можливість усвідомити шкоду алкоголю і самостійно прийняти рішення про проходження лікування алкогольної залежності.

Алкоголік у сім’ї

Якщо у вашій родині є алкоголік і ви втомилися від запійного алкоголізму, білої гарячки, надмірного вживання алкоголю і наслідків алкоголізму для всієї родини – зверніться за допомогою в медичний центр доктора Василенко.

алкоголізм в сім'ї

Лікар-нарколог надає послуги на дому, допоможе вийти з запою, проведе детоксикацію і допоможе вивести токсичні речовини з організму. Після чого фахівці проведуть мотиваційну бесіду з алкоголіком і запропонують йому пройти курс реабілітації в стаціонарі для позбавлення від алкогольної залежності на психологічному рівні.

Як допомогти родині алкоголіка

Сім’я алкоголіка також потребує допомоги. Сімейні консультації з психологом і психотерапевтом допоможуть сім’ї алкоголіка подолати негативні спогади та знайти в собі сили для того, щоб дати алкоголіку другий шанс. Після курсу реабілітації алкогольної залежності ви можете закріпити результати лікування за допомогою кодування або підшивки.

Крім того, групова терапія і індивідуальне спілкування з психологом допоможе вам знайти спільну мову з алкоголіком, усвідомити що алкоголізм – це хвороба і навчитися жити далі, не відчуваючи страху, почуття провини, розчарування. Ви отримаєте другий шанс почати життя з нуля і відмовитися від алкоголю раз і назавжди!