Хронічний алкоголізм

Стадії алкоголізму

На ранній стадії алкоголізму людина впевнена в тому, що не зловживає алкоголем і отримує задоволення, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Тим часом толерантність зростає, і алкоголік відчуває бажання вживати алкоголь у більших кількостях, ніж раніше.

хронічний алкоголізм

Алкогольна залежність розвивається і в кінцевому підсумку помірне вживання алкоголю перетворюється в хронічну стадію алкоголізму. При цьому з’являються побічні ефекти від вживання, а шкода алкоголю для організму стає відчутною.

Хронічний алкоголізм

Хронічна стадія алкоголізму характеризується надмірним вживанням алкоголю, запійним алкоголізмом. Алкоголік відчуває похмільний синдром, а перебуваючи під впливом алкоголю, не контролює свої дії.

При тривалому вживанні спиртного можуть з’явитися алкогольний делірій, і збільшується ймовірність алкогольного отруєння. Допомогти алкоголіку вийти із запою на дому може лікар-нарколог медичного центру доктора Василенко. Детоксикація знадобитися для того, щоб стабілізувати стан алкоголіка.

Перша допомога алкоголіку

Перша допомога алкоголіку – це очищення організму від токсичних речовин. В умовах стаціонару алкоголік перебуває під цілодобовим спостереженням фахівців і ймовірність зриву у процесі лікування алкогольної залежності знижується.

анонімне лікування алкоголізму

При лікуванні алкоголізму в домашніх умовах людина має доступ до спиртних напоїв і це може погіршити його стан у разі вживання алкоголю під час лікування. Першу допомогу алкоголіку повинен надавати лікар-нарколог.

Лікування хронічного алкоголізму

Хронічний алкоголізм – це остання стадія алкогольної залежності. При цьому можуть з’явитися захворювання серцево-судинної системи, біль в області печінки, аж до розвитку гепатиту або цирозу печінки. Щоб уникнути наслідків вживання алкоголю необхідно запобігти розвиток алкоголізму на ранній стадії.

Якщо ви своєчасно зверніть увагу на проблеми з алкоголем, ваші шанси уникнути хронічного алкоголізму збільшуються. Щоб отримати професійну допомогу фахівців ви можете скористатися послугою виїзду лікаря-нарколога на дом або звернутися в стаціонар медичного центру доктора Василенко.