Підшивка: методи лікування алкогольної залежності

Підшивка

Згубна пристрасть до алкоголю, запійний алкоголізм, похмілля – це все вважається захворюванням і в такому випадку допомогти зможе підшивка від алкоголю.

підшивка від алкоголю

Медичний центр Василенко пропонує фахову допомогу алкозалежним. Сертифікований лікар-нарколог в результаті обстеження підбере для вас ефективний метод лікування. Індивідуальний підхід та якісні препарати, які ми використовуємо для процедури підшивки, стане шляхом позбавлення від алкогольної залежності.

Методи лікування алкоголізму

Підшивка і кодування є методами лікування від алкоголізму і поділяються на два види: медикаментозне лікування, де виконується процедура підшивки і кодування від алкоголізму, а також психотерапевтичні методи – гіпноз, лазерне кодування від алкоголізму.

Підшивка від алкогольної залежності виконується строго після обстеження лікаря нарколога, який повинен переконатися в тому, що у пацієнта немає протипоказань для проведення даної процедури. Якщо ви намагалися кинути пити самостійно, і це не принесло позитивного результату, то підшивка саме для вас!

Препарати для підшивки від алкоголізму

Фахівці медичного центру Василенко підберуть для вас препарат, який точно буде відповідати вашим запитам і очікуванному результату. Підшивка проводитися шляхом підшкірного вшивання алкоблокатора, який діє від одного місяця до трьох років, в залежності від препарату.

кодування підшивка

Найчастіше для підшивки використовуються такі препарати, як Тетурам, Налоксон (Налтрексон) і Эпераль. Найбільш ефективним у цій процедурі вважається Дисульфірам. Підшкірне введення препаратів забезпечує тривалий вплив на організм людини, тим самим убезпечивши його від повернення до вживання алкоголю.

Кодування і підшивка

Підшивка і кодування від алкоголізму є найбільш ефективними методами для закріплення курсу лікування в медичному центрі Василенко. Все ж таки, алкоголізм – це в першу чергу, психологічна залежність і патологічне бажання вживати. І для того, щоб комфортно почувати себе в суспільстві, налагодити стосунки з рідними та близькими, поліпшити загальний стан організму знадобитися комплексне лікування від алкогольної залежності.

Отримати професійну допомогу, а також скористатися послугою виїзду лікаря-нарколога на дом ви можете в медичному центрі доктора Василенко. Якщо ви втомилися від побічних ефектів алкоголю на організм, від проблем, які пов’язані з запійним алкоголізмом та супровідними труднощами в соціальній, психологічній та інших сферах життя – зверніться за допомогою до компетентних фахівців з 25-річним успішним досвідом лікування алкогольної залежності.