Захворювання алкоголіків

Захворювання алкоголіків

Алкоголь руйнує організм людини. Спочатку при вживанні алкоголю в помірній кількості ніяких побічних ефектів від спиртного не видно, але з часом, коли зростає толерантність до алкоголю і людина починає зловживати спиртними напоями у неї спостерігається погіршення самопочуття і розвиваються захворювання.

захворювання алкоголіків

Захворювання алкоголіків можуть призвести до смерті, інвалідності, недоумства. Якщо вчасно не звернутися за допомогою і не відмовитися від вживання алкоголю – наслідки алкоголізму можуть бути незворотними. Якщо ви не знаєте, як кинути пити самостійно – довіртеся професіоналам.

Цироз печінки в алкоголіків

Цироз печінки в алкоголіків – поширене і небезпечне захворювання. Алкоголь – це отрута, і проникая в печінку, він руйнує її клітини, із-за спиртних і слабоалкогольних напоїв печінка збільшується в розмірах, тому що в ній накопичується білок і вода. Пошкодження печінки у жінок наступають швидше, ніж у чоловіків.

Лікування цирозу печінки в алкоголіків в медичному центрі доктора Василенко починається з повного обстеження організму і призначення курсу медикаментозної терапії для усунення наслідків вживання алкоголю. Цироз печінки можна вилікувати за умови повногї відмови від вживання спиртного в майбутньому.

Некроз підшлункової залози у алкоголіків

Некроз підшлункової залози у алкоголіків – наслідок отруєння ШКТ продуктами розпаду алкоголю. При хронічному алкоголізмі шкода для підшлункової залози неминуча. Напади гострого панкреатиту і панкреонекроз – відмирання клітин підшлункової залози, пов’язані із зловживанням спиртними напоями.

захворювання у алкоголіків

Підшлункова залоза – ніжний орган, та шкода їй наноситися з кожною дозою спиртного. Коли настане некроз підшлункової залози – це питання часу. Якщо ви хочете запобігти шкоду алкоголю для здоров’я, вам необхідно проконсультуватися з фахівцями медичного центру доктора Василенко.

Деменція у алкоголіків

Мозок алкоголіка руйнується в наслідок запійного алкоголізму. Якщо людина протягом кількох років отруює організм спиртними напоями це не проходить безслідно для її мозку. Знижується здатність до запам’ятовування інформації, сприйняття дійсності, з’являються проблеми з мовою – це ознаки слабоумства у алкоголіків.

Алкогольна деменція – необоротне порушення функцій мозку, яка виникає через вживання алкоголю. Це захворювання невиліковне, мозок людини не відновлюється, якщо у неї діагностували деменцію. Уникнути цього можна, якщо переконати алкоголіка пройти лікування і відмовитися від вживання спиртного назавжди.