Шкода алкоголю для здоров’я людини

Як алкоголь впливає на здоров’я людини

Алкоголізм – чума 21 століття. Алкоголь вільно продається в магазинах. Широкий асортимент спиртних напоїв дозволяє задовольнити запити людини будь-якого віку і статі.

продаж алкоголю

Щороку все більше людей піддають своє здоров’я і життя небезпеці вживаючи алкоголь в нерозумних кількостях і потрапляють в пастку алкогольної залежності.

Підлітковий алкоголізм

Намагаючись наслідувати дорослим і «тримати марку» перед однокласниками, більшість підлітків ризикують, і вживають спиртні напої.

Особливою популярністю користуються небезпечні для здоров’я слабоалкогольні напої і недороге спиртне, яке може дозволити собі підліток.

підлітковий алкоголізм

Склад цих алкогольних напоїв містить безліч шкідливих речовин, які легко можуть спровокувати алкогольне отруєння, а так само викликають алкогольну залежність, яка потребує лікування.

Зловживання алкоголем

Ні для кого не секрет, що зловживання спиртними напоями призводить до похмільного синдрому, запійного алкоголізму, хронічних захворювань. Тривалість і якість життя у алкоголіків істотно менше, ніж у людей які ведуть тверезий спосіб життя.

запійний алкоголізм

Первинно вживання алкоголю дозволяє розслабитися, зняти стрес і позбутися від втоми. Але на ранок алкоголік стикається з похмільним синдромом, що провокує його на вживання нової порції алкоголю.

У підсумку – замкнуте коло, запої можуть тривати до тих пір, поки організм людини не буде ослаблений настільки, що нова доза спиртного буде викликати нудоту і блювоту, а так само сильний абстинентний синдром.

Захворювання алкоголіків

Ризик виникнення смертельних захворювань, наприклад цирозу печінки, панкреатиту або серцевої недостатності у алкоголіків дуже великий. Як ми писали раніше, спиртні напої підвищують артеріальний тиск, що може спровокувати крововилив в мозок або гіпертонію, небезпечну для життя.

гіпертонія

Дегенеративні зміни, як наслідок вживання алкоголю теж не рідкість. Надмірне вживання алкоголю руйнує організм людини, і процес відновлення від алкогольної залежності досить тривалий.

Він включає в себе не тільки комплексне обстеження організму для виявлення наслідків алкоголізму, а й психо-соціальну адаптацію алкозалежної людини.

Лікування алкогольної залежності

Підшивка і кодування від алкоголізму – найбільш ефективні процедури для закріплення курсу лікування алкогольної залежності в медичному центрі.

кодування від алкоголізму

Після комплексної програми відновлення від алкоголізму лікарі рекомендують пройти медикаментозне кодування або курс гіпнотерапії, які допоможуть позбутися від психологічної залежності і патологічного потягу до вживання спиртного.