Слабоалкогольні напої та їх вплив на організм

Слабоалкогольні напої

Слабоалкогольні напої завжди користувалися популярністю у підлітків. Їх вважають нешкідливими, і надмірному вживанню слабоалкогольних напоїв не надають значення, тому що не вважають це небезпечним. Ви можете почути від своєї дитини: “Всі мої друзі вживають слабоалкогольні напої і це не завдає шкоди“. Чи це так насправді?

слабоалкогольні напої

Насправді, збільшення попиту до слабоалкогольних напоїв призводить до розвитку алкогольної залежності. Коли підлітку стає недостатньо однієї пляшки, він починає зловживати або вживати міцні спиртні напої, щоб досягти стану алкогольного сп’яніння.

Види слабоалкогольних напоїв

До популярних слабоалкогольних напоїв, які можна купити в будь-якому магазині, не надаючи паспорт, відносяться:

  • Longer, Shake – можна купити в магазині, коштує порівняно недорого, тому підлітки можуть дозволити собі купити Longer, Shake у великих кількостях. Містить барвники та ароматизатори.
  • Ром Кола, Джин Тонік – слабоалкогольні напої, які містять невеликий відсоток алкоголю в складі, можуть спричинити алкогольне отруєння при вживанні у великій кількості.
  • Revo, king’s Bridge – небезпечні слабоалкогольні напої. Вживання навіть в маленькій кількості може призвести до алкогольної інтоксикації, викликає похмільний синдром, сильне алкогольне сп’яніння.
  • Garage, Beer Mix – слабоалкогольні напої зі смаком пива. Містять барвники та ароматизатори, викликають залежність. У великих кількостях вживання може призвести до алкогольного отруєння.
  • Burn, RedBull – більшість людей вважають вживання цих енергетиків нешкідливим. Використовують для того, щоб відчути приплив сил і енергії. Насправді Burn, RedBull негативно впливають на серцево-судинну систему.

Шкода слабоалкогольних напоїв

Вживання слабоалкогольних напоїв може обернутися сильним алкогольним отруєнням, особливо в літній період. Залежність від слабоалкогольних напоїв розвивається поступово, і коли людина не може відмовитися від їх вживання він відчуває постійну потребу у вживанні слабоалкогольних напоїв.

рево купити

Шкода слабоалкогольних напоїв в першу чергу для печінки і серця. Крім того, їх вживання надає негативний вплив на шлунково-кишковий тракт. Алкогольне отруєння, похмілля, алкогольний делірій – це те, з чим стикається людина, яка вживає слабоалкогольні напої в надмірній кількості.