Центр Василенко переходить на дистанційне лікування наркозалежних пацієнтів

Центр Василенко переходить на дистанційне лікування наркозалежних пацієнтів

З огляду на сьогоднішні реалії пандемії COVID-19, Центр лікаря Василенко закрив свої двері стаціонару, однак це не означає, що ми залишили своїх пацієнтів без допомоги.

дистанційне лікування

Ми приходимо до вас додому, щоб надати той спектр психотерапевтичних послуг, який був доступний раніше в стаціонарі.

Що це означає? Було б справжнім злочином піддавати ризику зараження, як пацієнтів, так і співробітників центру, тому ми виключили будь-які фізичні контакти в процесі лікування. На жаль, контингент пацієнтів центру потрапляє в зону ризику через супутні захворювання і слабкий імунітет, а ми не можемо ризикувати їхнім життям.

Більше 30 пацієнтів вилікувалися від наркозалежності не приїжджаючи в стаціонар Центру Василенко

Зараз дійсно багато рекламних пропозицій лікування дистанційно, на відміну від цього ще 6 років тому ми впровадили і зареєстрували програму hypnotary.net, 2 роки цей метод проходив тестування і вдосконалення.

На професійній апаратурі і за допомогою професіоналів режисури і зйомки ми створили метод, який довів свою ефективність в дистанційному лікуванні наркозалежності.

Чому варто вибрати онлайн лікування в Центрі Василенко?

Центр Василенко гарантує:

  1. Анонімність.
  2. Повноцінну консультативну допомогу в лікуванні наркозалежності. Наші лікарі проводять онлайн консультації з установкою діагнозу і наступними рекомендаціями медикаментозного лікування.
  3. Повноцінну індивідуальну і групову психотерапію, тренінги, сеанси модифікованого холотропного дихання, всі види психотерапії, які застосовувалися в центрі для вирішення проблем пацієнтів.
  4. Сеанси стрес-шокової терапії. Особливістю і відмінністю нашого центру від інших є вміння прибрати психологічну тягу з голови, вибити наркотик, вбити наркомана у свідомості людини. Дистанційні сеанси мало відрізняються за якістю від стаціонарних. За допомогою програми Zoom наші лікарі зможуть проводити контроль над пацієнтами і мати з ними двосторонній зв’язок.
  5. Проведення тренінгів і занять для близьких і співзалежних членів сім’ї, так як їм також необхідна психологічна допомога.

У свою чергу від пацієнтів дистанційного лікування потрібно:

  1. Дотримуватися повної самоізоляції протягом перших 10 днів лікування, в тому числі виключити контакти, телефонні розмови з потенційно небезпечним колом спілкування, з людьми, які можуть послужити тригером вживання.
  2. Раз на три дні проводити тест на наркотики. Не можна створювати ілюзію лікування. Якщо пацієнт бере участь в сеансах психотерапії, але при цьому продовжує вживати, результату не буде. Немає сенсу лікувати пацієнта, який лікуватися не хоче і не буде.
  3. Цей пункт відноситься до близьких наркозалежного. Ви повинні контролювати виконання перших 2 пунктів, а також виконання пацієнтом завдань від лікарів. У нас з вами спільне завдання – витягнути людину з наркотиків, повернути її до життя. Ми можемо зробити це разом – не просто дати перепочинок, відпочити, щоб він зміг вживати з новою силою, а реально стерти наркотик зі свідомості назавжди!

Якщо я не піддаюся гіпнозу?

Абсолютно всі пацієнти входять в стан трансу під час сеансу стрес шоку, тому що це не класичний гіпноз. Це унікальна методика, завдяки якій наркозалежний чоловік занурюється в спогади, в важкі переживання, в найстрашніші і неприємні моменти свого життя, пов’язані з вживанням наркотика, і його свідомість і організм обов’язково зреагують.